Джерело
Тактикульна Бургерна | Ну шо, йопта, ми ще тримаєм стрій! 4 роки тому ми входили в 22-ий не р...
2 510 Охват/переглядів
2025-12-31 18:42
Повідомлення №4576
Ну шо, йопта, ми ще тримаєм стрій! 4 роки тому ми входили в 22-ий не розуміючи що нас чекає. Зараз блять тоже ніхуя не понятно. Але що ми зрозуміли за цей час - ми сильні. Ми дуже сильні, як би там не було. Четвертий рік ми показуємо всьому світу що великі і сильні диктатури - дуті фігури, як скляні півники. Що еліта тихоокеанського флоту може вляпатись в бригаду ТРО і відправитись штурмовати річку Стікс. Шо вчорашні дфтгшники можуть убивати офіцерів ГРУ. Що Бахмут це фортеця, а русскій воєнний корабель іде нахуй. Що Павутину плітуть не тільки павуки, а генерали теж взриваються. Що Нептун реально довгий, а 14 полк реально їбе. Що світло є навіть в найтемнішу пору. Так, іноді вже дуже важко. Втома і біль беруть своє. Але сьогодні, оберніться назад на 4 роки. Згадайте все круте що ми зробили за цей час. Згадайте який крутий український військовий, медик, рятувальник, електрик, інженер, спортсмен, батько і мати. Згадайте і подякуйте.Для мене це був хороший рік, але як і кожен рік з особистими трагедіями. Цього року не стало двох моїх друзів. Друг Конан і друг Калаш навіки в строю! За цей рік я встиг досягнути декількох важливих речей по роботі, одружитись, придбати перше житло, завести купу нових, крутих знайомств, побачитись з батьками, дропнути новий мерч і побувати в нових місцях. А ще канал явно підріс, і в новий рік ми входимо з штаткою достойною бригади. Велика дяка всьому ком'юніті, яке за цей рік: збирало бабки, сралось в чаті, робило один одному подарунки шоб взбодрить, провідувало одне одного в лікарнях, репостило, клєпало меми, рейдило інших блогерів, купляло мерч, продавало свій мерч, робило резонанс навколо новин, виконувало бойові завдання з захисту територіальної цілісності України, і знову сралось в чаті. Цей маленький канальчик в нижньому інтернеті колись допоміг мені не йобнутись, і сподіваюсь що ще багато кому допоміг за час свого існування. Дякую що читаєте мою графоманію і створюєте мені додаткові спроможності вбивати кацапа. А ще сувора подяка трьом конкретним підписникам які дуже сильно мене виручили в потрібний момент, завдяки чому я і зміг придбати собі перше власне житло. Пасіба, ви сонечки. Всіх обійняв. З наступаючим!