Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - TinderBoy
Додано 14 лип 2024

TinderBoy

@t_inderboy
Кількість підписників: 1 334
Фото: 4,820
Відео: 2,210
Посилання: 8,090
Опис:
Наші бажання. Наше бачення. Що краще. Поради дівчаткам та не тільки. Погляд чоловіка в форматі фейс-офф. 18+ Правила тут: https://telegra.ph/Nash%D1%96-rules-06-11 Карта (адміну на каву і ремонт транспорту) - 4731219639727191

👥 Кількість підписників

1 334
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: -12

👁️ Середній перегляд на повідомлення

383
Середній/День:: 365
Середній/Тиждень:: 400
ERR: 28.71%

📊 Кількість повідомлень на день

2.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 2.8

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 322 25-12-11 13:00
Ти б хотіла, щоб твій майбутній чоловік одним клацанням пальця вирішував проблеми жінок, з якими нещодавно познайомився?Їй потрібно таксі? Викличе. Потрібно замовити вечерю? Замовить. Тільки ось після вечері вона поїде трахатися до колишнього! Але це дрібниці, адже вона вільна і самостійна жінка)))Дівчата, звичайно, чоловік повинен і ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ допомагати СВОЇЙ дівчині. СВОЇЙ! А не кожній випадковій колгоспниці з інстаграма, яка вирішила, що про неї зобов'язані піклуватися ліві чоловіки, тому що вона зараз у праймі. Брехня ж🤦🏻‍♂️Так роблять тільки лохи. Намагаються «підкупити» жінку турботою, ласкою і увагою, що фактично є просто маніпуляцією, яка збільшує шанси чоловіка на секс. Проста КОМПЕНСАЦІЯ, адже він знає, що просто так йому не дадуть.Забавно, що це не працює. Ви не відчуваєте потягу до лоха, коли лох завалює вас квітами, грошима, увагою. І зливаєте його.Звідти, до речі, і з'являються радикальні жінконенависники, які закликають ніколи не одружуватися і вважають жінок пекельним створінням. Ну це зовсім інша історія, потім її якось розпишу🤷🏻‍♂️
👁 348 25-12-07 17:00
Як ініціювати знайомство з чоловіком в реальному житті?⠀Не бійся проявляти ініціативу, тільки не будь прямолінійною. Чи не підходь з затиснутим виглядом, перемагаючи себе і своє хвилювання, невпевнено вимовляючи:⠀"Привіт... Ем, а як тебе звати?"⠀Так ти відразу даєш зрозуміти, що чоловік тобі дуже подобається. У мужика почуття власної важливості відразу в космос, а це не є добре. Інтриги немає, нудьга. А якщо ти ще не в його смаку опинишся, то все, пздц. Фіаско 🤦🏻‍♂️ Ще пару днів перед сном ці миті в голові прокручувати будеш.⠀Будь хитрішою. Твоє завдання - почати діалог у контексті ситуації. Давай на прикладі: в черзі за кавою запримітила мужика. Усміхнися, поглянь на прилавок, потім на свою мету. Спокійним голосом запитай: "Вибачте, а Ви тут частий гість? Порадьте мені місцевий десерт, а то складно визначитися!"⠀Або в магазині: "Привіт, на Ваш професійний чоловічий погляд, яка сукня мені пасуватиме більше?".⠀Головне - будь доброзичливою, легкою. Випромінюй позитив. Не потрібно дивитися на нього важким поглядом і розмовляти як королева 👸 з холопом - надмірно високе почуття власної важливості дратує, особливо якщо воно не підкріплено реальними заслугами 💁🏻‍♂️⠀За реакцією чоловіка на тебе все одразу стане зрозуміло. Якщо це вільний чоловік з нормальним рівнем тестостерону - він візьме все в свої руки. Свою справу ти зробила. Якщо все закінчилося на етапі соціальних погладжувань - значить знайомство йому не потрібно, або він не зміг зорієнтуватися.⠀Давай підсумуємо: просто почни діалог із чоловіком, виходячи з контексту ситуації, далі м'яч буде на боці чоловіка. Якщо він не гальмо і ви один одному симпатичні - знайомства не уникнути😏
👁 301 25-12-06 17:00
Довбане непорозуміння.Чоловік не усвідомлює, що народження дитини для жінки несе не тільки щастя з появою чада і цінність життя, породженого на світ, але і величезні навантаження на здоров'я. Починаючи від імунітету і самого процесу відновлення після пологів (який зовсім не легкий) і закінчуючи післяпологовою депресією. Я вже не кажу про зайву вагу, яка теж підкошує здоров'я. У ці моменти жінці особливо важлива підтримка свого чоловіка, адже крім ставлення, на яке жінка дивиться, у неї ще й гормони в повному ахуї, від яких потихеньку їде дах. Тому і з'являються занепокоєння на кшталт «а раптом я народитиму, і він мене кине». Це досить сильно руйнує.Жінка ж не усвідомлює величезного суспільного тиску на чоловіка. І коли ти говориш йому: «Добийся, ти ж чоловік, зароби на відпочинок в Мілані, будинок 150 квадратів і пару квартир» — це можна порівняти з тим, коли дівчині кажуть: «Пора знайти чоловіка, давай, годинник тикає, скоро не потрібною станеш». Від тебе цього чекають і вимагають. Все це тиск ззовні, який теж не йде на користь. Чоловік усвідомлює, що йому потрібно годувати сім'ю, дати дитині майбутнє, та й тебе в хутро хочеться одягнути. Падіння бувають у всіх, як і шлях нагору. Але без розуміння і підтримки партнерки цей шлях в тисячу разів складніший.Тож давайте будемо більш розуміючими, блін. А то що ми як ці то🤷🏻‍♂️
👁 365 25-10-15 12:00
«ЖІНКАМ ПОТРІБНІ ТІЛЬКИ ГРОШІ»⠀Дівчата, якщо ви почули цю фразу, знайте — перед вами стоїть лох. У манямірці якого жінки вибирають чоловіків виключно за товщиною гаманця. Лох часто зловтішається: «Як тільки у забезпеченого мужика будуть проблеми з грошима — від його баби і слід прохолоне!». Треба ж хоч якось знецінити чиїсь досягнення💁🏻‍♂️⠀Повернемося до нашого лоха — чоловіків, які забезпечують себе і своїх жінок, він називає баборабами. Нібито чоловік паше виключно заради своєї королеви, а не себе. Також лох ненавидить платити за дівчат. Навіть якщо сам ініціював побачення. Головний аргумент: «А чому це я повинен за неї платити? Коли буде моєю, тоді і заплачу!». Насправді все простіше — лоху шкода грошей. Жаба душить — «Міг на ці гроші в офісі завтра пообідати, а я їй каву купив!».Дивно, що лох вимогливий до дівчат. Тільки моделей і подавай. Ця товста, ця низька, у тієї ніс картоплею, а та губи перекачала. Тільки є проблема — навіть ці 4 ні в що його не ставлять. Тому лох займається сексом часто, але тільки зі своєю рукою.⠀Ще лох звичайний вважає життя красивої дівчини казкою: «Та перед нею всі стеляться ще зі старших класів! Вона перемогла в генетичній лотереї і більше від них нічого не потрібно!». Так і думає про красивих дівчат чоловік, який взаємодіяв з ними тільки через екран порнхаба💁🏻‍♂️А текст я закінчу цитатою нині покійного Карла Лагерфельда, з якою згоден: «Я ніколи не засуджував жінок, які хочуть красивого життя. Я ніколи не розумів чоловіків, які скаржаться, що жінкам потрібні тільки гроші. Самі ж дивляться на доглянутих жінок у красивих сукнях, від яких пахне приємним парфумом. Кажуть, краса вимагає жертв. Брехня! Краса вимагає грошей!»
👁 406 25-05-19 07:37
Овен - вигадувати відмазки у вас виходить краще за все, хоча ті, хто їх слухає, вже нічому не дивуються Телець - ви як телефонна компанія: з'єднуєте людей, але самі тримаєтеся на відстані Близнюки - ви можете бути двома людьми одночасно, але хотілося би трьома Рак - ваша нервова система забула вже, що таке не напружуватись Лев - ви шукаєте вільні стосунки, але вільні тільки з вашого боку Діва - якщо ви ще не знайшли кохання, то вже й не шукайте. зараз це не актуально Терези - ви не любите щось/когось кидати, тому що потім доведеться наново починати Скорпіон - ви дуже приємна людина тільки коли треба справити перше враження Стрілець - краще все знати про себе, ніж все про всіх Козеріг - навіщо залишати зону комфорту, якщо її можна просто розширювати? Водолій - ви так любите баланс, що завжди балансуєте на межі нервового зриву Риби - ви завжди обираєте найважчий шлях, тому що там можна зустріти менше знайомих🦋Особисте🦋🌟Зарядити канал🦋Ваша вподобашка каналу🦋📓ЕстетикаНайвайбчик тут✌️🫶