Джерело
Сила Слова | Навіщо людям стрес?Здавалося б, жити без турбот — мрія. Але в реальнос...
222 Охват/переглядів
2026-06-22 09:51
Повідомлення №1107
Навіщо людям стрес?Здавалося б, жити без турбот — мрія. Але в реальності хронічна нудьга та затяжне перебування в зоні комфорту мають зворотний бік:
✨Деградація мозку: Без нових викликів мозок оптимізує ресурси й буквально «всихає» — нейронні зв'язки еволюціонують лише тоді, коли ми долаємо труднощі.✨Емоційне болото: Коли немає легкого дофамінового драйву від перемог, починається апатія, втрата сенсів і навіть депресивні стани.✨Ілюзія безпеки: Зона комфорту не захищає від криз, вона просто робить нас безпорадними перед ними, коли вони стаються.
Тому важливо виходити з зони комфорту - як тілом (спорт, чи обливання), так і мозком (навчання, читання), так і емоціями (наприклад, перемагати страх).Тому так***Чекаю на вас о 20:00. Нагадую: буде не саморозвиток.Буду ділитися особистими інсайтами росту блогу в інстаграм. За 4 місяці я виросла з 800 людей до 13000 і помітила кілька речей, які не чула на жодних курсах.А вам за 100 грн розкажу 😄 Хочу щоб ви теж знали.Наступного тижня — знов вернемся до саморозвиткуКарта 4441111078181025. Запис для тих, хто не прийде онлайн - 200 грн