Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сила Слова
Додано 06 гру 2025

Сила Слова

@syla_slowa
Кількість підписників: 1 563
Фото: 209
Відео: 25
Посилання: 57
Опис:
Надихаю думати, писати і розмовляти красиво Мама каналу @Anna_Fedorovich Head of Content Genius.Space Законспектувала 40+ рідкісних книг. Роблю найбільшу базу знань про силу слова
Джерело

Сила Слова | Отже, огляд на CliftonStrengths® 34Є 4 типи суперсил - стратегічне мис...

Логотип телеграм спільноти - Сила Слова Сила Слова @syla_slowa
445 Охват/переглядів 2026-05-17 09:41 Повідомлення №1041
Отже, огляд на CliftonStrengths® 34Є 4 типи суперсил - стратегічне мислення, побудова стосунків, вплив і виконання. В кожній — набір якостей.Тест показує якості в порядку сили: 1 - найсильніше, 34 - найслабше.Взагалі тест вказує на суперсили: що робить, а що треба замінити партнерами, підрядниками чи типу того. Але не все треба заміняти))А наприклад якщо хромає виконання, як у мене треба шукати хто нас посилить.Ви відповідаєте на 200 питань і приходить 2 документи. 1) Перший - опис 5-ти найсильніших якостей і як вони програються в поєднанні одна з одною. 2) І друге - опис усіх 34: що це таке, як розвивати, де небезпека.Попросила нейронки зробити вам мій опис на 1 абзац:"Тобто ви — людина, яка природно бачить потенціал у людях, ідеях і майбутньому, постійно прагне покращення та не може мислити «на середньому рівні». Ви поєднуєте стратегічне мислення з творчістю: швидко помічаєте закономірності, генеруєте нестандартні рішення й умієте бачити кілька кроків наперед. При цьому у вас сильна енергія впливу — ви заряджаєте інших ентузіазмом, легко надихаєте людей своїми баченнями та допомагаєте їм розкрити їхні сильні сторони. Ви дуже добре відчуваєте унікальність кожної людини, любите розвиток, знання та нові сенси, а ваш мозок постійно шукає: "А як це можна зробити ще сильніше, глибше й масштабніше?"" Раджу порадитись з коучем. Бо наприклад у мене фокус високий, а дисципліна — ні. Це про те що я впадаю в "стан потоку" коли мені цікаво і втрачаю лік часу.Чи емпатія у мене низька, а індивідуалізація (розуміння особливої цінності кожної людини) — високе. ЦЕ значить що я можу зрозуміти будь-кого, але емоційно їх біль не проживаю. І це не дає мені "випасти" в емоції.Ще раджу задавати питання нейронкам))))От вони підказали, що сила мого блогу тут — в підсвічуванні потенціалу людини. Ми стаємо кращі і сильніші. В Інсті — я показую речі з боку, який інші не бачать. А мільйонеркою мене зробить моя послуга розпаковки по біографії, бо я можу підсвітити людей з боку, який не бачить ніхто, це унікальна навичка. Тільки важливо брати вже впевнених людей, що хочуть на новий рівень))Тому — дуже цінно!***Нагадую що завтра у нас лекція "Фокус і дисципліна". Прикріпляю номер карти куди відправляти 100 гривень) 4441111078181025