Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Corvus hunnorum
Додано 14 лип 2024

Corvus hunnorum

@svyno_hutir
Кількість підписників: 255
Фото: 450
Відео: 46
Посилання: 94
Опис:
Зв'язок: @kfkgkgkg_bot
Джерело

Corvus hunnorum | Останнім часом чую як у кацапів підгоріло з продажу Аляски,а точніше з...

Логотип телеграм спільноти - Corvus hunnorum Corvus hunnorum @svyno_hutir
106 Охват/переглядів 2025-08-10 19:22 Повідомлення №20871
Останнім часом чую як у кацапів підгоріло з продажу Аляски,а точніше з грошей,які вони не отримали.Кажуть,що гроші ції вони віддали на зберігання жидам Ротшильдам в Англію,а звідти згодом невелику частину вони повезли на кораблі до Московії,але той затонув,а страхова компанія,яка його страхувала,обанкротилася і нічого таким чином москалі не отримали.Тут можна позлорадствувати,але ж ми мали прям ідентичну проблему з золотом Полуботка.Не буду сперечатися,чи дійсно москалів так обікрали ,згадаю,що було потім.Продана Аляска була за 7,2 млн доларів того часу,а у 1892 у москалів почався голод,де США їм допомогли на суму 1 млн доларів того часу.У цей час сума 7,2 млн доларів 1867 року були рівні 35 млн доларам, відраховуємо 1млн і буде 34 млн.У доларах 1921 року це 65 млн.І в нас виходить велика проблема- США на допомогу голодаючим москалям виділили аж 78 млн доларів! Це не тільки перебило не повернуті 65 млн,а і пішло у борг! Замість компенсованих не повернутих грошей з Аляски хай москалі краще вирішать,як будуть повертати 1,3 млрд доларів,які вони винні США статусом на 2025 рік.