Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Свині Біжуть
Додано 14 лип 2024

🇺🇦Свині Біжуть

@svynibizhut
Кількість підписників: 695
Фото: 4,700
Відео: 396
Посилання: 892
Опис:
Йдемо занедбалою хатою в пошуках здорового глузду Писати в коментарях російською є суворо забороненими На підтримку існування каналу: https://www.patreon.com/svynibizhut За всіма питаннями звертатися до @kislotnuj
Джерело

🇺🇦Свині Біжуть | Колись бачив відос про КНДР. Ну, ту саму КНДР, яка допомагає РФ снаряд...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Журнал «Свині біжуть» 🇺🇦Свині Біжуть @svynibizhut
364 Охват/переглядів 2024-08-31 20:49 Повідомлення №9859
Колись бачив відос про КНДР. Ну, ту саму КНДР, яка допомагає РФ снарядами, і погрожує сусідам ядерною зброєю, якщо ті не надішлють гуманітарку. Суть в тому, що коли відвідувачі цього парку радянського періоду сідали в автобус, гід почав заливати: "сподіваюсь ви побачите, що ми просто хочемо миру".Вчора по соцмережам прокатилися скріни, де якийсь Білгородський канал після обстрілів міста різко захотів миру.Від того зробився висновок, що бомбардування якби переконують росіян в тому щоб стати хорошими сусідами.Але мені здається, що все в корені та навпаки. Мир це просто антонім до слова війна, і бойові дії, якщо ширше. В нього можна вкладати дуже багато чого і обґрунтовувати цим можна багато чого. Правда в тому, що навіть цей терор вони вчиняють, як не парадоксально, заради миру. Вони теж вважають, що якщо тиснути на населення, то населення зажадає від уряду поступок і так настане мир. Так, ми не розглядаємо етичність подібного, не розглядаємо чи ефективна ця міра, факт в тому, що це теж одна із концепцій його досягнення. І у підорашек це мейнстрім. Суть в тому, що радіти прильотом по Харкову і бажання миру від прильоту по Білгороду тут нічому не протирічить. Протирічило, якби ми не жили в світі, де заради миру розбомбили два міста атомною бомбою, а ще більше не атомною. В світі, де заради миру в усьому мирі, закінчення останньої війни, Антанта труїла солдат Троїстого союзу, і навпаки. Тут спрацьовує певна ідея, що мир це така бажана річ, що заради неї можна іти на будь які злочини.І якщо вам все одно хто переможе, а наратив "ліш би нє било войни" саме про це, хіба не все одно як цей мир настане? Як його наближати вже ніхто питання на задає. Якщо існує гіпотеза, що мир досягається так, то значить так треба і вчиняти. Питання доцільності таких дій вже віддається на відкуп влади.Справа як раз в цьому. Вони не ставлять питання "нащо ми власне полізли", і від бомбардувань не поставлять, бо їх цікавить не війна, а цілісність їх будинків. Вони ставлять питання: чому проблема досі не вирішена? Давай, русь матушка, потужся.Росія може закінчити війну просто вивівши війська. Мир настане того ж дня. Я повірю в те, що цивільні бомбардування дійсно наближають припинення терору проти України, коли я прочитаю фразу "нумо вже виведемо війська з їх території", але поки в цих "хочу міра" немає нічого більшого за те, що хохлов треба бомбити більше, краще, веселіше.