Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Свині Біжуть
Додано 14 лип 2024

🇺🇦Свині Біжуть

@svynibizhut
Кількість підписників: 695
Фото: 4,700
Відео: 396
Посилання: 892
Опис:
Йдемо занедбалою хатою в пошуках здорового глузду Писати в коментарях російською є суворо забороненими На підтримку існування каналу: https://www.patreon.com/svynibizhut За всіма питаннями звертатися до @kislotnuj
Джерело

🇺🇦Свині Біжуть | Я не військовий експерт ділюсь тією інформацію, що побачив в інтернеті...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Журнал «Свині біжуть» 🇺🇦Свині Біжуть @svynibizhut
243 Охват/переглядів 2025-01-02 10:41 Повідомлення №10329
Я не військовий експерт ділюсь тією інформацію, що побачив в інтернетіЗа 2024й рік, за даними МінОборони, рф втратила 3689 танків. 4 дні тому західні ОСІНТери провели аналіз російських баз зберігання. Загалом на цих базах зберігається близько 3345 танків. Тобто якщо рф наступного року збереже темпи втрат, до кінця року рф буде мати -344 танків на складах. Звісно, рф має розвинений впк, який має закритий цикл з виробництва тих же танків. Але темпи у яких це відбуваються вкрай недостатній для покриття цих проблем. В квітні 24го український форбс розбирав статтю Washington Post. Там повідомлялося, що найбільшою кількість танків, які виробляє російський впк є 330 одиниць на рік. Але також відмічається, що ця цифра може бути ледь не в два рази менше. Візьмемо верхню цифру, для того щоб дати їм певну фору. Також відмічається, що близько половини із них знаходяться в настільки поганому стані, що їх відновлення багато в чому означає виробництво практично з нуля, бо їх стан дуже і дуже поганий. Тобто в реальності для відновлення доступне близько 1500 танків. Навіть якщо рф зможе відновлювати цю армаду, вони просто будуть не встигати постачати їх на фронт в тій кількості, яку цей фронт потребує. Що відображатиметься на ініціативі.Варто відмітити, що хоча існує і інша техніка, цей компонент все ще є доволі важливим.Тобто, я знову повторюю, що оперую на свій хлопський розум, за умови збереження поточних темпів втрат протягом півроку рф почне стикатися із дефіцитом військової техніки. На жаль, танки це така річ, яку люблять обговорювати більше, в результаті подібні оцінки стаються значно частіше. Але стосовно ББМ і артилерії оцінки також говорили про перспективу року, просто подібні дослідження виходили доволі давно. У тому як закінчиться війна надто багато змінних, щоб стверджувати про щось. Не дивлячись на те, що наші постачання спираються на країн-союзників, тобто є більш диверсифікованими із більш сильною економікою. Все ще відкрите питання політичної волі. Також відкрите питання наскільки жваво на проблеми реагуватиме уряд під тиском громадського суспільства. Відкрите питання наскільки довго буде зберігатися людський потенціал. Але те що нас чекає доволі цікавий рік факт.