Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Святопетрівське ІНФО
Додано 14 лип 2024

Святопетрівське ІНФО

@svyatopetrivske333
Кількість підписників: 642
Фото: 2,090
Відео: 1,000
Посилання: 1,440
Опис:
оперативні новини громади, країни, світу
Джерело

Святопетрівське ІНФО | Ми маємо не боятися того, що США можуть перестати підтримувати Україну...

Логотип телеграм спільноти - Святопетрівське ІНФО Святопетрівське ІНФО @svyatopetrivske333
318 Охват/переглядів 2025-06-26 19:38 Повідомлення №5404
Ми маємо не боятися того, що США можуть перестати підтримувати Україну, а робити все, щоб цього не сталося. Ще чотири місяці тому я зареєстрував проєкт звернення Верховної Ради до Конгресу США щодо відновлення двопартійної підтримки України. Нам потрібна делегація, яка представлятиме всю Верховну Раду і почне роботу в Конгресі. У мене є з ким і як працювати — і з республіканцями, і з демократами. Я не кажу, що це все змінить, але це хоч щось. А ви забороняєте Порошенку їхати до Вашингтону і демонструєте тотальну некомпетентність. Якщо не здатні домогтися рішення Конгресу щодо фінансування України — це катастрофа. Бо навіть 300 мільйонів доларів допомоги вилетіли з американського бюджету. І це — результат «перемов» української команди Єрмака. Ба більше, ми й самі маємо робити все, щоб захистити нашу землю. Нам не «бусифікація» потрібна, а натовська програма «Safe Soldier». Гарантоване оснащення кожного мобілізованого: радіостанція, шолом, нічник, мінний захист, фортифікації, техніка, дрони, розвідка. Це все — є в НАТО. А у нас натомість — фінансування єдиного марафону, кешбеку, корупції на атомних станціях. Потрібно будувати фортифікації. Скажу більше: 2023-го я сказав, що потрібно будувати фортифікації, готуватися до оборони. Тоді мене назвали «панікером». Тому ми самі почали закуповувати техніку, допомагати бригадам та постачати все для будівництва. Ми збудували, де могли. Продовжуємо будувати, де можемо. Але тим часом погляньте на Сумщину та результати «фортифікаційної роботи» влади: розкидані «зуби дракона», розкрадена деревина, незабезпечений захист від дронів. Ситуація точно не безвихідна. Але кожен день некомпетентності влади — це ще більша ціна, яку платить Україна.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter