Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Святопетрівське ІНФО
Додано 14 лип 2024

Святопетрівське ІНФО

@svyatopetrivske333
Кількість підписників: 642
Фото: 2,090
Відео: 1,000
Посилання: 1,440
Опис:
оперативні новини громади, країни, світу
Джерело

Святопетрівське ІНФО | Аналогічна історія і з командиром батальйону 47-ї ОМБ "Маґура" Олексан...

Логотип телеграм спільноти - Святопетрівське ІНФО Святопетрівське ІНФО @svyatopetrivske333
155 Охват/переглядів 2025-05-19 17:42 Повідомлення №5306
Аналогічна історія і з командиром батальйону 47-ї ОМБ "Маґура" Олександром Ширшиним, який написав про ”дебільні задачі" командування та невиправдану втрату людей.Після чого написав рапорт з проханням усунути його з посади.Ось його допис:«Дебільніших задач, як на поточному напрямку, я не отримував. Колись розповім деталі, але тупорила втрата людей, тремтіння перед безтолковим генералітетом, крім як до провалів, не приводить ні до чого. Все, на що спроможні – догани, розслідування, накладання стягнень…"Політичні" ігри і оцінка реального стану справ не відповідає ні дійсності, ні можливостям. Загралися.»Тобто людей ловлять на вулиці, бʼють та викрадають ТЦК - щоб потім цих людей кидати на вірну смерть. А всіх військових, хто про це каже чи опирається – викидають з управління.Ну і що це за совковий піздец? Провалили мобілізацію. Не зробили терміни служби та демобілізацію. Не створили ЖОДНОЇ мотивації йти на службу.Тому вирішили «закрити проблему» бусифікацією та ТЦК.І до всього цього – відловлених людей взагалі ніхто не цінує. Наче це і не люди взагалі.Що далі? Який план? Всіх зловити? Всіх звільнити? А далі що?А далі вже може нічого і не бути.І це відповідальність однієї людини. Верховного комісара Зеленського.