👁 1,440
25-10-30 12:21
🔫 Починається все з того, що беркут Богдан шукає Олену — точну копію Тимошенко — посеред Євромайдану, коли той оточили його ж колеги беркути.😠Далі бачимо флешбек, що Б. аполітичний простий хлопець, який пішов у беркути, щоб заробити їм з О. на квартиру. Вже там він бачить, що їхній капітан — жорстокий покидьок.🤬Під час тренування на беркутьонка Б. отримує повідомлення «сос» від О. У той самий час їх кидають на Євромайдан, щоб його придушити.😔 Б. дезертирує та біжить шукати О. У якийсь момент його викрадає неонацист. Просувається наратив, що є нормальні звичайні люди, які проти золотих унітазів, а є неонацисти.😳 Богдан-Рембо втікає від неонациста, який залишив його звʼязаним у своєї бабусі. Неонацист змальовується дурачком, який тут просто заради насильства.❤️ По ходу історії Б. зустрічає різних людей. Так в приміщенні чи то банку, чи то КМДА група людей, які обожнюють Нарнію, захищають гроші народу від мародерів. Певно, автор хотів показати, що революція місце для наївних романтиків та сміливців.❤️ Згодом Б. зустрічає свого капітана, який викрадає Б. та, чомусь, неонациста. Б та неонаці поступово стають друзяшками. 👐Неонаці зізнається, що сам хотів би стати беркутом, але не пройшов тестування. 🔫Б. звільняється за допомоги друга-беркута, якого заїла совість, та неонаці та знаходить Олену. Його підстрелюють снайпери.👩😡 Після одужання Богдан починає працювати охоронцем разом з неонаці, який допоміг знайти йому роботу, і розуміє, що Олена егоїстична та тупенька, бо через неї він ледь не помер, а вона навіть не була у небезпеці, коли слала йому повідомлення, та закохується у іншу учасницю Майдану, яка була медсестрою, а тепер працює екскурсоводом біля золотого унітазу.❤️ The End.