Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Воліємо жити UA
Додано 14 лип 2024

Воліємо жити UA

@svobodovizion
Кількість підписників: 168
Фото: 1,360
Відео: 861
Посилання: 345
Опис:
Про життя та про людську долю в країні, яка гине у полум'ї війни Реклама/Сотрудничество: @svbviwe_bot
Джерело

Воліємо жити UA | Родина жителя села Верблюжка Новгородківської громади Кіровоградської ...

Логотип телеграм спільноти - Воліємо жити UA Воліємо жити UA @svobodovizion
101 Охват/переглядів 2024-08-17 07:13 Повідомлення №825
Родина жителя села Верблюжка Новгородківської громади Кіровоградської області звернулася з заявою до поліції на недбале ставлення до своїх обов’язків працівників ТЦК.Рідні вважають, що 42-річному Івану Тимошенку стало погано після того, як його забрали працівники ТЦК. Про це Суспільному розповіла дружина чоловіка Тетяна Кушнір.Подружжя прожило разом 13 років. За словами жінки, чоловік 8 серпня провів її на автобус і повернувся додому. Увечері вона приїхала в Київ, зателефонувала йому, але відповіді не дочекалася.Так само він не відповів і на другий день. Потім жінка зателефонувала друзям, які почали шукати його по всьому селу, але ніде не знайшли. Тоді Тетяна Кушнір звернулася до дільничного.Той відповів: "Дійсно, його забрало ТЦК, і він перебуває в обласній лікарні". Зі слів людей (ми продзвонювали), які в ТЦК працюють, його привезли в ТЦК, і в нього там був приступ епілепсії, і вони його відправили в обласну лікарню. Там у нього повторився приступ, і куди його відвезли з тієї лікарні, невідомо".Івана після п’яти днів пошуків знайшли у психіатричній лікарні Кропивницького. Лікарське свідоцтво про смерть видали 16 серпня. Там вказано, що причина смерті — психічні й поведінкові розлади внаслідок вживання алкоголю, стан відмови з делірієм, судоми. Безпосередня хвороба, що призвела до смерті, — набряк головного мозку.Тіліки от чоловік, за словами дружини, зовсім не вживав алкоголю!Ще одного вбили, просто вбили😡