Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Воліємо жити UA
Додано 14 лип 2024

Воліємо жити UA

@svobodovizion
Кількість підписників: 168
Фото: 1,360
Відео: 861
Посилання: 345
Опис:
Про життя та про людську долю в країні, яка гине у полум'ї війни Реклама/Сотрудничество: @svbviwe_bot
Джерело

Воліємо жити UA | Луцький ТЦК прославивсяПоки одних пакують в бусик, інших працівники ТЦ...

Логотип телеграм спільноти - Воліємо жити UA Воліємо жити UA @svobodovizion
82 Охват/переглядів 2024-08-14 11:05 Повідомлення №810
Луцький ТЦК прославивсяПоки одних пакують в бусик, інших працівники ТЦК, немов рідніші брата чи свата, леді не за руку водять по кабінетах. Журналісти ТРК Аверс зняли про них репортаж, та розповіли, що доки на вулиці ціла вервечка мужиків у черзі очікує, доки їх приймуть. Запускають по 10. Журналістам обстановка у ТЦК та СП нагадала "сервісний центр з так званими бігунками". Проте черга не для всіх, є "спеціально призначені люди, які поза чергою одних відвідувачів заводять, інших — виводять. Між відвідувачами відчувається різниця. Дружину з чоловіком не пропустили, а от хлопця, у супроводі батька при державній осаді – легко. Були й такі, що приходили за попередньою домовленістю з якимось Денисом з 409 кабінету.А самий цимус у тому, що у Волинського воєнкома Романа Мемашкало є брат Сергій, якого занесено на Миротворець, за що, я думаю пояснювати немає чого. Зараз не про нього йдеться.А от про те, що адвоката не пустили з підопічним до ТЦК, про це журналісти розповідають. Дійшло до того, що довелося поліція визивати.Адвокат Катерина Жегестовська каже, що є негласне розпорядження не пускати адвокатів до призовників.Пані Катерина розповіла досить цікаві речі, навіть про випадок, коли співробітники ТЦК на своїх машинах заблокували цивільне авто (5:25), а потім ще й штовхали чоловіка, та погрожували на очах у жінки.Ми "викохали" сволоту своїми руками в державі, і вона нам сіла на шию, та щей ноги звісила. В мене немає поваги до цих "оливок", як їх люди називають. Бо вони скажені пси, а не люди.