Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Воліємо жити UA
Додано 14 лип 2024

Воліємо жити UA

@svobodovizion
Кількість підписників: 168
Фото: 1,350
Відео: 852
Посилання: 343
Опис:
Про життя та про людську долю в країні, яка гине у полум'ї війни Реклама/Сотрудничество: @svbviwe_bot
Джерело

Воліємо жити UA | В Одесі, місцеві ТЦКашники вкрали з вулиці морського піхотинця, який я...

Логотип телеграм спільноти - Воліємо жити UA Воліємо жити UA @svobodovizion
104 Охват/переглядів 2025-12-11 14:52 Повідомлення №1853
В Одесі, місцеві ТЦКашники вкрали з вулиці морського піхотинця, який як пів року прийшов з полону. В Одесі співробітники Пересипського ТЦК напали на морпіха Романа Покидька, який повернувся з полону після втрати Маріуполя. Його побили, застосували газ і викинули з авто. Військовий нині в лікарні, подано заяву до поліції.Одеський осередок ГО «Захист Держави» звернувся до командування Сухопутних військ, керівництва облТЦК та Уповноваженого з прав людини з вимогою терміново з’ясувати всі обставини та надати правову оцінку.🗯 "Ми підтримуємо необхідність мобілізації, але категорично проти свавілля та порушення прав військовослужбовців. Вимагаємо ретельного розслідування нападу на воїна, який з 2018 року захищає Україну, пережив полон і є прикладом незламності", — пишуть представники осередку, та обіцяють, "ми зробимо все, щоб цей інцидент отримав широкий розголос, а винні понесли покарання".🤔 Отакої.. Ну може хоч з цього моменту почнуть розумнішати. Вже скільки часу пройшло, а досі не збагнули, що в нашій країні вільні тільки пани, їхні паненята та дворові "пси" з людським обличчям.