Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Воліємо жити UA
Додано 14 лип 2024

Воліємо жити UA

@svobodovizion
Кількість підписників: 168
Фото: 1,350
Відео: 852
Посилання: 343
Опис:
Про життя та про людську долю в країні, яка гине у полум'ї війни Реклама/Сотрудничество: @svbviwe_bot
Джерело

Воліємо жити UA | Доброго дня, друзі, чи то вже вечора!Відео побачила, як поліціанти тяг...

Логотип телеграм спільноти - Воліємо жити UA Воліємо жити UA @svobodovizion
1 730 Охват/переглядів 2025-10-27 14:02 Повідомлення №1791
Доброго дня, друзі, чи то вже вечора!Відео побачила, як поліціанти тягнуть на війну інваліда I групи.Почитала, що люди пишуть, та й знайшла коментар, який 100% відповідає моєму баченню ситуації з цими покидьками."Як у чотирнадцятому били студентів, вся Україна піднялась. А тут тільки фільми знімаємо як ця наволоч людей вбиває, катує. Ну да господарі не платят гроші, то чого будем підніматись за дарма, хай вбивають катують, а ви будете фільми знімати з них. Толку ніякого не буде, пока не покажемо хто тут керує — люди господарі, а не ця мрязь! ", — написав Володимир Казачок.І я так вважаю, доки будемо терпіти, доти нас будуть ногами та кулаками мутузити. Звісно, один проти свавілля влади не підеш, вб'ють, й тявкнути не встигнеш. Проте, що заважає нам бігом підбігти до людини, яку тягнуть до бусика, та скопом відстояти людину?! Нічого! Я так і роблю, коли бачу що за чоловіка треба вступитися. Звісно, від мене тих відео й не буде, бо хто мені зніме таке "неподобство". А я й рада. Може хоч комусь, хоч трохи допоможу.Валізи у мене завжди важкі😄