Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Воліємо жити UA
Додано 14 лип 2024

Воліємо жити UA

@svobodovizion
Кількість підписників: 168
Фото: 1,360
Відео: 855
Посилання: 345
Опис:
Про життя та про людську долю в країні, яка гине у полум'ї війни Реклама/Сотрудничество: @svbviwe_bot
Джерело

Воліємо жити UA | Про знущання над людьми при проходженні ВЛК у Сумах, пише у соціальній...

Логотип телеграм спільноти - Воліємо жити UA Воліємо жити UA @svobodovizion
108 Охват/переглядів 2025-01-31 08:18 Повідомлення №1250
Про знущання над людьми при проходженні ВЛК у Сумах, пише у соціальній мережі ФБ місцеве агентство "Суми: головне"До редакції агентства звернувся місцевий житель, який зіткнувся зі бюрократичною пасткою під час спроби пройти ВЛК. За його словами, процес, який має бути чітким та організованим, перетворюється на болісне випробування для здоров'я та нервів.🗯 «Я маю статус обмежено придатного, згідно із законом маю пройти комісію до 06.02.2025. Проходжу комісію вже третій тиждень, тому що пройти її нереально. Люди приїжджають о 23:00, ночують у машині, щоб записатися до хоча б якогось лікаря. Сама комісія проходить у підвалі, де дуже спекотно, коридори вузькі, протиснутися неможливо. Я сьогодні приїхав о 6:15, записався до терапевта 62-м у черзі, але на прийом не потрапив, бо до обіду вона прийняла лише 12 людей. Зараз їду додому, там ще багато чого», – поскаржився чоловік.Одна з проблем — відсутністю чіткого розкладу роботи лікарів. 🗯 «Працюють хто як хоче: хтось із 9:00, хтось із 9:30, психіатр, наприклад, з обіду, тобто з 13:00. Закінчують теж по-різному: то в 12:00, то в 14:00, 15:00. Розкладу роботи лікарів чи комісії на жодних дверях немає, є тільки розклад обіду. А взагалі це дуже серйозна тема: люди зараз проходять комісію переважно з діагнозами, і може статися так, що хтось втратить свідомість чи станеться щось серйозне — і це без жартів.Щоб записатися раніше, люди приїжджають, порушуючи комендантську годину, а тепер стали ночувати в машинах під ТЦК. А зараз яка не яка, але зима», – пише чоловік.😥Отже, так виходить, що людей спровадять до лікарні скоріше, ніж у тому ВЛК чоловіки дочекаються проходження комісії. В таких умовах захворіти, як раз плюнути. Духота, скупченість людей та безліч хвороб, якими нині хворіють ослаблені нервовими зривами та недоїданням люди. Між іншим, така ж дурня майже усюди. А в чергах люди геть нервові та злі. А що зробиш, так і тиняєшся по чергах, особливо за медичною допомогою та гуманітаркою.Добра вам, друзі, та будьте людьми один до одного!