Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Воліємо жити UA
Додано 14 лип 2024

Воліємо жити UA

@svobodovizion
Кількість підписників: 168
Фото: 1,360
Відео: 861
Посилання: 345
Опис:
Про життя та про людську долю в країні, яка гине у полум'ї війни Реклама/Сотрудничество: @svbviwe_bot
Джерело

Воліємо жити UA | РФ виграє до весни, якщо ми не змінимо ситуацію з мобілізацією, – Дики...

Логотип телеграм спільноти - Воліємо жити UA Воліємо жити UA @svobodovizion
63 Охват/переглядів 2024-12-10 09:11 Повідомлення №1118
РФ виграє до весни, якщо ми не змінимо ситуацію з мобілізацією, – Дикий. «Для війни такої інтенсивності у них ресурсів вистачить на рік, у нас – на 6 місяців. Тому вони ідуть на ризик: не економити запаси і дотиснути нас за цю зиму. Якщо їм поталанить – буде парадний марш на Київ». Не до душі мені цей чоловік, бо язиком плеще, як рибина у ставку, водою схлинуло і агов, та є питання.Якщо сусіди почнуть на наших військових тиснути з подвійною силою, то вони й повбивають наших хлопців ще більше удвічі? А який сенс їм вмирати, якщо ніц немає а ні людей, а ні озброєння, аби протидіяти цій навалі?!Це ж з якою силою будуть обстрілюватися наші міста та села, якщо ударів по ним стане ще більше? А який результат — Впавший до ніг переможця Київ?То може не слід продовжувати, аби не падати, та ще й Києва не втратити?!Що нам від тих територій, що вже відійшли до Росії? Вони ж ніколи до нас не повернуться! Там люди прийняли рішення, а нам навіть вибору не дають що нам треба, війна чи мир без втрачених земель. Я за МИР! Тільки аби отаких як отой "Дикий" в нас вже ніколи не було! А ні Зеленських, а ні Єрмаків, а ні Порошенків.Дайте людям спокій, та можливість очухатися після втрат!