Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - СвітлоБот ⚡ Черга 4.1 «перші лінії»
Додано 14 лип 2024

СвітлоБот ⚡ Черга 4.1 «перші лінії»

@svitlobot_group1pk
Кількість підписників: 3 491
Фото: 325
Відео: 13
Посилання: 46
Опис:
Світлобот Перших ліній ЖК Петрівський квартал, черга 4.1 Адмін каналу: t.me/svitlobot_group1pk?direct Канал автоматичних повідомлень про світло на базі системи Світлобот https://svitlobot.in.ua Мапа світлоботів: https://svitlobot.in.ua/map
Джерело

СвітлоБот ⚡ Черга 4.1 «перші лінії» | У Київській області енергетики продовжують аварійно-відновлювальні роб...

Логотип телеграм спільноти - СвітлоБот ⚡ Перша лінія - Черга 4.1 СвітлоБот ⚡ Черга 4.1 «перші лінії» @svitlobot_group1pk
2 270 Охват/переглядів 2026-01-10 08:51 Повідомлення №2560
У Київській області енергетики продовжують аварійно-відновлювальні роботи після негоди та ворожих атак.У Бориспільській і Броварській громадах наразі діє окремий графік електропостачання. Такий режим пов’язаний із наслідками ворожої атаки та пошкодженнями енергетичної інфраструктури. Працюємо з енергетиками без зупинок аби додати додаткові години зі світлом для побутових споживачів. На решті території регіону діють дві черги відключень, окрім аварійний ділянок.Основною причиною відключень в регіоні залишаються наслідки негоди. Станом на ранок без електропостачання перебувають майже 98 тисяч родин у 212 великих й малих населених пунктах.За минулу добу енергетикам вдалося відновити електропостачання майже для 140 тисяч абонентів. Упродовж ночі підключено 40 ліній електропередачі.Найбільш складна ситуація зберігається у Бучанському, Обухівському та Фастівському районах.До ліквідації аварій залучено 154 ремонтні бригади, які працюють у посиленому, цілодобовому режимі.Для підтримки мешканців області розгорнуто 438 пунктів незламності, забезпечених усім необхідним.Відновлювальні роботи тривають. Ситуація з електропостачанням у Київській області перебуває на постійному контролі.Ситуація на автошляхах Київщини — контрольована. Станом на ранок для прибирання снігу на території області задіяно 447 одиниць спецтехніки. У разі ускладнення руху до буксирування транспорту готові долучитися 10 одиниць техніки ДСНС, за потреби кількість буде збільшено. Також від громад залучено великогабаритний транспорт, важка інженерна техніка та транспорт підвищеної прохідності.Загалом суттєвих ускладнень руху на території Київської області немає.Вкотре нагадую: на державних трасах області працюють пункти обігріву та допомоги водіям, підготовлені місця для відстою транспорту. У разі потреби можна звертатися до рятувальників і дорожніх служб безпосередньо на маршрутах.Працюємо далі, щоб якнайшвидше повернути світло кожній родині Київщини та забезпечити безпечний рух на дорогах області.@Mykola_Kalashnyk