Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🐷КоМиШаНиЙ сВиН🐷
Додано 06 гру 2025

🐷КоМиШаНиЙ сВиН🐷

@svin_smerti
Кількість підписників: 1 931
Фото: 2,880
Відео: 3,380
Посилання: 921
Опис:
Бот адміна - @svinsmerti_bot Чат - @svin_smertii
Джерело

🐷КоМиШаНиЙ сВиН🐷 | Андрющенко, керівник центру вивчення окупації нещодавно заявив у своєм...

Логотип телеграм спільноти - 🐷КоМиШаНиЙ сВиН🐷 🐷КоМиШаНиЙ сВиН🐷 @svin_smerti
1 040 Охват/переглядів 2026-01-08 19:59 Повідомлення №8745
Андрющенко, керівник центру вивчення окупації нещодавно заявив у своєму інтерв'ю, що пенсіонерів на окупованих територіях потрібно лишити їхньої законно заробленої української пенсії. Також цей некомпетентний у питаннях окупації чоловік заявив, що життя у Львові або Києві, або в будь-якому іншому місті України набагато складніше, ніж життя в окупованому Маріуполі, Мелітополі чи Бердянську. Пропонуємо ознайомитися із матеріалом, стосовно окупації, наведеному у відео. Також хочеться додати, якщо пан Андрющенко дійсно вважає, що життя на ТОТ простіше, ніж на підконтрольній, то запрошуємо його пожити в окупації хоча б пів року. Ці життя абсолютно різні, ці умови не можливо порівняти, тим паче робити заяви на кшталт тих, які зробив цей чоловік із дивною посадою "керівник центру вивчення окупації". Все сказане ним в інтерв'ю не має нічого спільного із правдою. Це лише його непопулярна думка, яку, нажаль, він, як медійна особа, транслює в інформаційне поле, підігруючи окупантам та розколюючи українське суспільство. _Хочу підтримати всіх наших людей, які до сих пір знаходяться на окупованих територіях, в себе вдома, на своїй українській землі! Ви сильні, ваш спротив повинен бути оцінений належним чином. Ніхто не має права ображати українців на ТОТ!#admin Звільнення лівобережжя Херсонщини