Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🐷КоМиШаНиЙ сВиН🐷
Додано 06 гру 2025

🐷КоМиШаНиЙ сВиН🐷

@svin_smerti
Кількість підписників: 1 931
Фото: 2,880
Відео: 3,380
Посилання: 921
Опис:
Бот адміна - @svinsmerti_bot Чат - @svin_smertii
Джерело

🐷КоМиШаНиЙ сВиН🐷 | На цю хвилину ситуація максимально не на нашу користь. Вже всім відомо...

Логотип телеграм спільноти - 🐷КоМиШаНиЙ сВиН🐷 🐷КоМиШаНиЙ сВиН🐷 @svin_smerti
1 040 Охват/переглядів 2025-12-25 22:06 Повідомлення №8625
На цю хвилину ситуація максимально не на нашу користь. Вже всім відомо що наш 225 Окремий Штурмовий Полк був направлений на Гуляйпільський напрям. Коротко… велика вдячність побратимам з 102 Бригади за залишені позиції які наразі намагаються втримати мої брати!!!Не так давно ця бригада заявила, що 225 були направлені заград загонами. Але цікаво виходить! Із за деяких підарасів - ці заград загони наразі в оточені!Наш полк продовжує прикладати надлюдські зусилля з втримання ворога! Але тепер вияснилось, що доброзичливі ті ж самі суміжники не тільки зібались… а і залишили секретні документи, доступи до секретної інформації по напрямку. Моїй роті були максимальні перешкоджання роботі на напрямі від цієї бригади, які Слава Богу керівництво полку допомогло вирішить!Пост який я писав декілька днів тому… про напрям де ми приїхали стрілять і до нас прибігли тіпи і начали скандалить, що навіщо ми тут стріляємо, що в них тут тихо… що не вони по підарам не підари по ним не стріляють було саме в смузі відповідальності 102 Бригади ще в 23му році.Можете до цього поста відноситись як завгодно!Я йшов воювать і козаки в моїй роті на 90% складаються з добровольців. Ми будемо топить до останнього… бо 225 для мене сімʼя. А сімʼю не кидають. Ми повинні справитись. Всім подякував🫡На звязку Балу🫡