Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Свеса△INFО
Додано 06 січ 2025

Свеса△INFО

@svessainfo
Кількість підписників: 10 649
Фото: 1,590
Відео: 419
Посилання: 17,500
Опис:
Новини та попередження для мешканців півночі Сумщини. Тільки перевірена інформація від надійних джерел. Для питань чи співпраці: @svessa_administration_bot Запросити: https://t.me/+Krr4ACqEN40yOWYy Чат-обговорення: https://t.me/+bQgyzFzL2udkYTY6
Джерело

Свеса△INFО | Зловив себе на думці, що не помітив, коли ця війна остаточно стала туп...

Логотип телеграм спільноти - Свеса△INFО Свеса△INFО @svessainfo
4 550 Охват/переглядів 2026-05-08 17:53 Повідомлення №30218
Зловив себе на думці, що не помітив, коли ця війна остаточно стала тупою. Ну як вам пояснити, що хочу сказати. Ну коли зрозуміло, що в підарні не вийде, і вони самі це теж розуміють. Що стирання міст на руїни - це дурня, що за це прилітає по них же. Що втрати в штурмах настільки в них великі, що не вартують тих метрів. І вони це теж розуміють, не всі, але частина теж. І що це постійне - ми палимо по них, вони по нас, і так без кінця. Немає цього вже духу 2022 року, коли не літали тисячі фпв, коли війна дозволяла сидіти на сонечку і слухати небо, або втичити в екран Ксяомі на пульті від мавіка тупо сидячи в окопі по пояс, і коли були якісь відчуття такі, яких нема зараз. Я не можу підібрати слова, може читачі військові підберуть. Зараз це якась хуйня повна вже, тотально повна. Не можу буквами передати це. Але точно памʼятаю, як мені в 2023 сказав один пацик в Бахмуті слова: «заїбала ця хуйня, швидше б вона вже завершилась». А я ще такий заряджений був. Зараз всі роблять свою роботу, і я не розумію росіян, які не завершують цю тупу дурню та йдуть на убій. Це вже безсенсовий убій в якому вони не виграють ніяк і ніколи навіть у їх мріях.P.S. Вірно кажуть, що війна була тупою від початку, бо війни не бувають не тупими. Але я кажу про моє внутрішнє психологічне відчуття моменту.