Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - верховні міми
Додано 30 жов 2021

верховні міми

@supreme_clown_memes
Кількість підписників: 233
Фото: 6,570
Відео: 2,720
Посилання: 1,700
Опис:
кинь адміну @rykov_original мім! наша русофобія недостатня на дякую адміну - 4441111045248758
Джерело

верховні міми | Ну що, готові до нового випадку розпиздяйства, жлобства і відвертого х...

Логотип телеграм спільноти - верховні міми верховні міми @supreme_clown_memes
47 Охват/переглядів 2023-08-12 17:13 Повідомлення №7266
Ну що, готові до нового випадку розпиздяйства, жлобства і відвертого хамства місцевих еліт? В Харкові розгортається черговий скандал, пов'язаний з нецільовим використанням державних коштів. Якщо коротко - місцева влада в обличчі Терехова залучила державні кошти (>100 млн. гривень) з фонду відновлення інфраструктури на побудову офісної споруди в парковій зоні. Звісно ж, щоб спробувати загасити громадське невдоволення, речники міської ради почали пиздіти про те, що головне в новій споруді це підземні укриття, які будуть займати 3/4 споруди. Сюди ж приписали маніпуляцію про 700 місць на навчання для дітей під час тривог. Але справа в тому, що в технічному завданні нема жодної згадки про місце під укриття. Тільки підземний перехід до найближчої станції метро. Який скоріш за все і назвуть потім "безпековим компонентом". Архітекторка і активістка Ольга Клейтман направила на сайт президента петицію для звернення уваги на забудову і запиту надати відповіді на питання: чому будівництво планується в парку? чому гроші залучаються з фонду, яким не передбачена побудова нових об'єктів, а тільки відновлення старих? чому під час війни будують приміщення під офіси, коли запит на такі споруди в Харкові мінімальний? Петиція (!) була відхилена через невідповідність вимогам, то ж наразі готується нова. І, здавалось, градус хуйні тут вже не піднімеш. Але ні, голова Харкова - Ігор Терехов дав прес-конференцію, де відкрито заявив про бажання політичного переслідування відкрити кримінальне провадження проти людей, які проявили суспільне невдоволення планами міської ради. Тендер на проектну документацію вже провели. Вдумайтесь, замість програми побудови укриття мешканцям міста пропихують ще один офісний центр, називаючи це "багато-функціональною спорудою з переважанням безпекових функцій", і залучають на це державні кошти. Український Наступ оголошує підтримку пані Ользі і іншим активістам в боротьбі, а вас просимо про розголос.