Джерело
ANDREY SUPERIOR | Кейс: я заробив на Ламбу на мемах або як тобі це повторити?Але давайте...
4 900 Охват/переглядів
2024-07-28 11:39
Повідомлення №2892
Кейс: я заробив на Ламбу на мемах або як тобі це повторити?Але давайте розберемося, чи то був збіг обставин, і чи дійте є правильний майндсет мільйонерів, які знають як робити бабки в крипті, особливо в мемах чи ні. Мені часто пишуть, мол суперіор - ти ошибка вижившего, тобі повезло раз винести на Сейфмуні 300К, не повезе і другий раз. І тут я кажу, ну да, ти правий, а я лівий)Ну хз 🐸🐸В 23 році я виніс 50К з одного мема BabyPepeВ 24 році стабільно роблю 200-500 баксів в день через BullX.А повезло чого?“Ну бо ти купував, і не продавав”Так ти купуй і не продавай в чому проблема?“Я купую, і воно або потім робить 100Х, а я продав на 2Х, або падає”Отут, тут ми бачимо 2 головні проблеми1. Що бляха купити?2. Коли бляха продати?3. Я не вмію бля рахувати)))Коли я купував Сейфмун, я брав не на останні бабки, я не розумів що він дасть 1000Х, бо тоді я брав ще 2 монети, і мені було пофіг яка зіскамиться, а яка ні. Це був мій РМ.По ітогу, при перших 300% я забрав тіло, і почав розбиратись в проекті, і побачив шо це гем- Це була перша монета де був нарратив, шо тобі вертається 10% з тих хто купує і продає, тобто тобі було тупо вигідно тримати, і я поняв шо це гем.- Safemoon перекладается як безпечний шлях на луну, що супер гемово- За тиждень я заробив на М4, а хотів Хуракан, тому тримав даліЦе і є одною з фішок правильної купівлі мему- щоб він мав прикольну ідею, класний мем, і комьюніті яке думає як буде на пенсії жити з його профіту + мати інфлів які активно колять це в твіттері, і те шо в голові бачиш шо цей мем буде жити і через пів року.Далі все побачивши шо це гем, просто тримай, тобто холди токен до іксів, думаєш це так легко?НІХУЯНавіть якщо в моменті, в тебе буде скажем 10Х і 25К баксів профіту, тебе буде сжирати ФОМО, шо ти не купив більше, ти будеш погано спатиТи будеш казати шо це блять самі тяжкі часи твого життя, бо ти просто ні про що не можеш думати коли в тебе за ніч стає на кватиру більше, або менше, а ти живеш з батьками )))Коли ж бляха його продавати? Існує дві стратегії- лістинг на бінансі (safemoon, pepe перевет)- коли відчув шо реально дохуя заробивОсь і все. Секрету не існує. Да, можна по ончейну відслідкувати як відкупаються діпи, і тд, чи є далі шил, чи актуальний мем (Байден стайл) але це все лірика. Головне шоб тобі вистачило, але спойлер: завжди буде мало. Крипта це гемблінг, ти ставиш гроші на кон, меми казино, якщо не шарити. А якшо шарити, то це кнопка бабло, але чомусь заробляє тут меньше 1%, але якби було так просто думаєш тут були б бабки?Відповідь риторична, тут як в спорті, спочатку ти слоупок, а далі спортсмен. 5 разів на тиждень по годину снайпиш і спина боліти не буде. ЄБШ і все вийде. З богом, це був сепереор.P.S. як там кажуть, сама довга реклама яку прочитав, але це жиза, а не реклама))