Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Південноукраїнська АЕС
Додано 14 лип 2024

Південноукраїнська АЕС

@sunppnews
Кількість підписників: 2 905
Фото: 8,109
Відео: 1,330
Посилання: 323
Опис:
Офіційний канал Південноукраїнського енергокомплексу

👥 Кількість підписників

2 905
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: +43

👁️ Середній перегляд на повідомлення

901
Середній/День:: 970
Середній/Тиждень:: 768
ERR: 31.02%

📊 Кількість повідомлень на день

1.5
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 2.1
Середнє за день: 1.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

⚛️🏆 Визначено переможців конкурсу наукових доповідей серед молоді Енергоатома25 вересня відбувся фінальний етап ХVІІ конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників АТ «НАЕК «Енергоатом». Участь у заході взяли спеціалісти віком до 35 років з Дирекції та філій товариства. Виконавчий директор з персоналу АТ «НАЕК «Енергоатом» Богдан Шмигельський, вітаючи фіналістів, наголосив: «Цей конкурс допомагає нам розвивати і виробничий потенціал компанії, і ваші особисті якості та лідерські навички. Ми бачимо, як ідеї з ваших робіт втілюються у виробництві. І водночас статистика з університетів підтверджує: уже три роки поспіль дедалі більше вступників обирають наші профільні спеціальності. Основна сила Енергоатома – це люди. Саме ви формуєте майбутнє атомної енергетики України. Бажаю вам упевнених виступів, нових досягнень і кар’єрного зростання».💬Конкурс охопив два напрями – виробничий та соціальний.Переможцями виробничого напряму стали:🥇 І місце – Марина Паламарчук🥈 ІІ місце розділили Яна Гаврилець та Степан ГребеньУ соціальному напрямі відзначено: 🥇 І місце – Марія Охрімчук🥈 ІІ місце – Олексій Гончаренко🥉 ІІІ місце – Михайло МихалецьПереможці та призери отримали грошові премії АТ «НАЕК «Енергоатом» та сертифікати на навчання від Міжнародного інституту менеджменту. 🌐 Детальніше:https://energoatom.com.ua/news/viznaceno-peremozciv-konkursu-naukovix-dopovidei-sered-molodi-energoatoma#новини_компанії #атомна_освітаEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
Початок навчального року для першокурсників – це завжди період знайомства: з новими людьми, простором, професією, а також етап отримання нових знань. Особливо захопливим цей час став для учнів 64 групи Південноукраїнського професійного коледжу, які здобувають професію за спеціальністю «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Вони в перші навчальні тижні здійснили пізнавальну екскурсію до інформаційного центру «Імпульс» Південноукраїнської АЕС. Ці відвідини стали для учнівської молоді чудовою можливістю поринути у світ сучасної енергетики. У комфортній і дружній атмосфері фахівці інформцентру розповіли про історію створення Південноукраїнського енергокомплексу, етапи його розвитку, основні напрями діяльності та стратегічну роль у забезпеченні енергетичної безпеки України.За допомогою макетів першокурсники змогли дізнатися про складні технологічні процеси, які відбуваються всередині атомної електростанції. Для багатьох це було перше знайомство з такими поняттями, як ВВЕР-1000 та тепловидільна збірка, однак завдяки зрозумілим поясненням фахівців складні терміни стали зрозумілими.Проведення таких освітніх заходів дозволяє глибше ознайомитися з особливостями роботи ПАЕС і сприяє формуванню свідомого ставлення до вибору професійної траєкторії. Багато першокурсників після візиту до «Імпульсу» зізналися, що ще більше утвердилися в своєму виборі. Викладачі та майстри, які супроводжували студентів, також відзначили цінність подібних екскурсій. Мовляв, вони допомагають формувати прикладне мислення, стимулюють до засвоєння знань і розуміння майбутніх завдань на робочому місці.
⚽️У СК "Олімп" розпочалися змагання з футзалу – 14-го виду спорту в рамках ювілейної, 35-ї Спартакіади Південноукраїнської об’єднаної організації профспілок. Цей турнір, що триватиме чотири ігрові дні, обіцяє бути особливо напруженим, адже його учасниками стали гравці-ветерани віком 35+. Вони мають намір довести, що їхній досвід та майстерність не зникли з роками.На урочистому відкритті турніру були присутні представники адміністрації ПАЕС на чолі з генеральним директором Вячеславом Стояновим. Заступник генерального директора ПАЕС з управління інфраструктурою Андрій Петрук, звертаючись до учасників, наголосив: «Мені особисто дуже приємно вас вітати, адже я також був учасником таких змагань раніше. І ці відчуття адреналіну, жаги до перемоги я відчуваю, як і ви. Хочу всім побажати спортивної удачі, спортивних успіхів, щоб цей адреналін перемоги був з вами протягом усього турніру. Разом до перемоги!».Почесне право зробити перший символічний удар по м'ячу надали заступнику генерального директора ПАЕС з якості та управління Віктору Савороні. Він поділився своїми враженнями від гри та висловив підтримку спортсменам: «Хоча я не є палким прихильником футболу, проте це така захоплива гра, яка завжди надихає своєю енергією та прагненням до перемоги. Хочу побажати всім спортсменам завзяття та звичайно, перемоги». У турнірі беруть участь сім команд з різних підрозділів Південноукраїнського енергокомплексу (реакторного цеху № 1, апарату управління персоналом, цеху теплової автоматики та вимірювань, енергоремонтного підрозділу, автотранспортного господарства) та військової частини, що обороняє та охороняє об’єкти ПАЕС. На жаль, команда електроцеху не змогла взяти участь через відсутність гравців. Ігри пройдуть 21, 27 та 28 вересня. Церемонія нагородження переможців відбудеться 28 вересня.Перший ігровий день був надзвичайно насиченим. Кожний підрозділ прагне здобути першість у цих змаганнях. Попереду ще багато випробувань, тож нехай переможе найсильніший - а головне, нехай кожен отримає задоволення від гри та новий досвід. Успіхів усім учасникам!
18 вересня відбулась звітна конференція Ради ветеранів Південноукраїнської АЕС. Роботу організації делегати визнали задовільною, затвердили акт ревізійної комісії, внесли пропозиції щодо плану роботи на майбутнє.На щорічну звітну конференцію ветерани запросили керівників філії «ВП ПАЕС» і Атомпрофспілки. Сергій Котельник, заступник генерального директора ПАЕС з персоналу виказав вдячність ветеранам за їхню активну громадську позицію, жагу до активного життя та спортивний запал.На обліку в Раді ветеранів ПАЕС перебуває 2713 осіб. Організувати діяльність такого колективу – справа непроста. Голова Ради ветеранів Микола Сидоров відзначив активістів і волонтерів, які на громадських засадах ведуть роботу організації. До них люди звертаються переважно за допомогою та соціальною підтримкою. Шанс її надавати забезпечують працівники філії «ВП ПАЕС», які активно беруть участь в акції «Ветеран». Добровільні внески забезпечують надходження на рахунок організації 220 тис. грн щомісяця. За ці кошти проводять заходи, вітають ювілярів, надають матеріальну допомогу, відвідують хворих.«Багато хто відчув цю турботу на собі. Лише на допомогу для лікування за звітний період комісією було розглянуто та задоволено 349 заяв. Виплати склали від 500 до 5 тис. грн», – повідомив голова Ради ветеранів Микола Сидоров.Спікери також дякували за підтримку адміністрації та профспілковому комітету ПАЕС. Профспілкова лідерка Ради ветеранів Алла Ковальська повідомила, що за звітний період за пільговими путівками оздоровилось 80 членів організації.Начальник відділу соціальних програм ПАЕС Валерій Кичак запевнив, що колектив атомників і надалі продовжуватиме акцію «Ветеран». Він закликав колег, які вийшли на заслужений відпочинок, зберігати активність, відгукуватись на волонтерські та громадські ініціативи, брати участь у спортивних заходах. У планах на наступний рік – відзначення 40-х роковин Чорнобильської трагедії.
⚛️Атомна академія ПАЕС – це унікальна можливість для старшокласників зануритись у світ атомної енергетики!17 вересня в інформаційному центрі «Імпульс» стартував новий, третій за рахунком, навчальний рік Атомної академії ПАЕС. Започаткований у 2023-му спільно з активістами ВП ГО «Українське ядерне товариство» у м. Південноукраїнськ на базі звичного старшокласникам проєкту «Nuclear education», новий охопив вже понад дві сотні дітей. Юні мрійники, які бачать свою майбутню кар’єру в сфері високих інновацій, мають можливість познайомитись з передовими технологіями вітчизняної атомної енергетики та глибше вивчити роботу фахівців атомної галузі.Представники всіх п’яти міських ліцеїв, які цьогоріч вирішили стати студентами Атомної академії ПАЕС, отримали від кураторів усю необхідну інформацію щодо подальшого навчання і прослухали вступну лекцію, в перебігу якої ознайомилися з Південноукраїнським енергокомплексом, його історією та діяльністю. Дізналися також про переваги «атомного» навчання - стажування безпосередньо на Південноукраїнській АЕС, практичні навички роботи в сфері атомної енергетики, отримали інформацію про найсучасніші технології, які використовуються в атомній галузі, інновації в світі атомної енергетики, можливість поспілкуватися з досвідченими професіоналами, які поділяться своїми знаннями та нададуть поради, які допоможуть зробити правильний вибір майбутньої професії. Багатьох з-поміж більш як тридцяти хлопців і дівчат - нових «академіків» - цікавлять саме кар’єрні перспективи: знайти роботу до душі та ще й у високотехнологічній і стабільній галузі, яка постійно розвивається, стати частиною команди, що будує майбутнє енергетики України.Старт проєкту дано, тож побажаємо всім його учасникам творчої наснаги, сил і часу, аби наблизити свої мрії!
На Південноукраїнській АЕС відбулася ротація експертів Міжнародного агентства з атомної енергії.Команда, яка прибула, й та, яка вже відпрацювала, традиційно зустрілись з фахівцями атомної станції, які координуватимуть їхню роботу на АЕС. Разом підбили підсумки роботи попередньої місії та обговорили програму роботи чергової.Основне завдання експертів МАГАТЕ – моніторинг ядерної та радіаційної безпеки в умовах російської агресії проти України. «Для Південноукраїнської АЕС дуже важливо, щоб усі загрози, які відчуваємо ми і наша країна, оперативно доносилися до світової громадськості», – зазначив заступник генерального директора ПАЕС з якості та управління Віктор Саворона.Керівник попередньої, 46-ї місії, зазначив, що міжнародні експерти не виявили на Південноукраїнській АЕС жодних відхилень від принципів безпеки МАГАТЕ. Він також подякував південноукраїнським атомникам за підтримку під час роботи місії та виказав надію на те, що наступний його візит буде до мирної України.Нова команда експертів МАГАТЕ впродовж наступних трьох тижнів буде продовжувати реалізовувати завдання місії.
⚽️🥊🏓З Днем фізкультури і спорту! Колектив Південноукраїнського енергокомплексу щиро вітає всіх зі святом сили, витривалості та здорового духу! Атомники ПАЕС завжди були прихильниками активного способу життя. Пишаємося тим, що маємо чудову спортивну базу - спорткомплекс «Олімп», який відкриває широкі можливості для тренувань, індивідуальних і групових занять, змагань та спортивних заходів. Тут кожен знаходить заняття до душі. Працівники Південноукраїнської АЕС традиційно показують високі результати в найрізноманітніших видах спорту - бігу, рогейні, армреслінгу, футболі, плаванні, велоспорті тощо, здобуваючи призові місця на змаганнях різного рівня. Щороку спортсмени-аматори ПАЕС у складі збірної команди також беруть участь у Спартакіаді Атомпрофспілки України та завойовують кубки й медалі. Філія «ВП ПАЕС» дбає також про спортивний розвиток підростаючого покоління: діє безліч секцій, гуртків і клубів для дітей, де з ними займаються досвідчені тренери та викладачі, допомагаючи досягати успіхів і перемог. Тож нехай фізична культура та спорт надихають на нові звершення - і в спорті, і в житті!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Трудовий колектив Енергоатома визнав виконаним Колективний договір за І півріччя 2025 року12 вересня відбулось розширене засідання представників роботодавця та профспілкового комітету первинної профспілкової організації НАЕК «Енергоатом», на якому підвели підсумки виконання Колективного договору за І півріччя 2025 року. Адміністрацію Енергоатома представив виконавчий директор з персоналу НАЕК Богдан Шмигельський. У своєму виступі він ознайомив присутніх із поточним станом справ та соціальною політикою товариства.За результатами перших шести місяців НАЕК вдалося успішно завершити осінньо-зимовий період й одразу розпочати ремонтну кампанію, що дозволить якісно підготуватися до опалювального сезону 2025-2026. Компанія продовжує підтримувати працівників, які стали на захист України, забезпечуючи їх усім необхідним для виконання бойових завдань. 👤 Головним пріоритетом товариства та профспілки залишається збереження трудового колективу – основи безпечної та стабільної експлуатації українських атомних електростанцій.#новини_компаніїНаписати нам 🇺🇦 | FB | IG | YT | TW | IN | TH | EA
🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Підготовка до опалювального сезону – сьогодні першочергове завдання для Енергоатома, – Павло Ковтонюк10 вересня у Києві під головуванням т.в.о. голови правління АТ «НАЕК «Енергоатом» Павла Ковтонюка відбулася робоча нарада за участі керівників структурних підрозділів Дирекції товариства.Під час зустрічі очільник НАЕК розповів про поточні цілі, які стоять перед Енергоатомом. За його словами, ключовим завданням для атомників сьогодні є підготовка до осінньо-зимового періоду.💬 «Це наше перше і основне завдання в умовах війни – забезпечити проходження складного холодного періоду, аби домівки українців були зі світлом і теплом. Маємо бути готові комплексно: обладнання, персонал, засоби. Ми наближаємося до фінішу ремонтної кампанії та будемо готові до початку ОЗП. Це надважливо, адже останні два роки саме атомна енергетика допомогла забезпечити нормальну життєдіяльність країни», – сказав Павло Ковтонюк. Керівник Енергоатома також відзначив успішні показники роботи, які демонструє товариство. Він зауважив, що досягнення високих результатів стало можливим завдяки стабільній, професійній та злагодженій роботі усього багатотисячного колективу. Окремо підкреслив, що одним із пріоритетів НАЕК залишається допомога Збройним Силам України: «Ми продовжуємо підтримувати наших військових – саме завдяки їм ми маємо змогу працювати. Це наш святий обов'язок, і ми не припиняємо допомагати». 💬#новини_компаніїНаписати нам 🇺🇦 | FB | IG | YT | Х | IN | TH | EAт
🏆Збірна команда Атомпрофспілки, у складі якої було десятеро представників ПАЕС, виборола першість на ХХІХ Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді працівників промислової сфери та транспорту, присвяченій проведенню в Україні Європейського тижня спорту.Протягом 4-7 вересня в Чернівецькій області 14 колективів змагалися у семи дисциплінах. Спортсмени-аматори з Південноукраїнської АЕС відіграли важливу роль у здобутті призових місць з легкої атлетики, гирьового спорту, волейболу та шашок. Представник електроцеху Вячеслав Оголенко став другим в забігу на дистанції 1000 м, а представниця хімцеху Анна Уколова показала такий же результат на дистанції 500 м. Срібло на шашкових баталіях виборола Світлана Савченко з автотранспортного господарства. Працівник ЦВКГтаТМ Микола Цимбал переміг у змаганнях з гирьового спорту у ваговій категорії 95 кг, заробивши рекордні 247 балів. Перше місце здобули волейболісти збірної Атопрофспілки, куди увійшли четверо представників ПАЕС: Максим Слободяник (ЕРП), Андрій Нікульніков (ЦТАВ), Олександр Сметана (ЕЦ), Михайло Яновський (ЕЦ).Тож, завдяки вагомому внеску південноукраїнських атомників колективу Атомпрофспілки вдалося тріумфувати на турнірі. У неофіційному командному заліку саме наші спортсмени показали найкращі результати серед тих, кого делегували до збірної.