Джерело
Південноукраїнська АЕС | 45 років тому – 4 березня 1981-го на Південноукраїнській АЕС був започ...
610 Охват/переглядів
2026-03-04 10:05
Повідомлення №8743
45 років тому – 4 березня 1981-го на Південноукраїнській АЕС був започаткований конструкторсько-технологічний відділ. За ці роки колектив КТВ сформував потужний кадровий потенціал, здобув авторитет і став надійною опорою в забезпеченні технічного розвитку та модернізації обладнання, а також упровадження новітніх інженерних рішень.Щиро вітаємо вас, колеги, із 45-річчям!Сьогодні ви демонструєте високий професіоналізм, відповідальність і здатність ефективно вирішувати складні технічні завдання. Інтегровані у виробництво технологічні підходи сприяють підвищенню надійності обладнання, оптимізації виробничих процесів і впровадженню сучасних стандартів роботи.Особливі слова вдячності ветеранам підрозділу, які були серед засновників відділу. Саме вони заклали міцний фундамент професійних традицій, сформували культуру виробництва та передали свій досвід наступним поколінням конструкторів і технологів. Їхній внесок і сьогодні відчутний у досягненнях колективу.Колеги! Дякуємо вам за відданість професії та вагомий внесок у розвиток ПАЕС. Зичимо нових здобутків та подальших успіхів заради спільної справи!