Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Південноукраїнська АЕС
Додано 14 лип 2024

Південноукраїнська АЕС

@sunppnews
Кількість підписників: 2 902
Фото: 8,109
Відео: 1,330
Посилання: 323
Опис:
Офіційний канал Південноукраїнського енергокомплексу
Джерело

Південноукраїнська АЕС | ️Енергоатом долучився до ініціативи Уряду з розгортання пунктів незлам...

Логотип телеграм спільноти - Південноукраїнська АЕС Південноукраїнська АЕС @sunppnews
1 010 Охват/переглядів 2026-02-06 06:05 Повідомлення №8302
🇺🇦⚡️Енергоатом долучився до ініціативи Уряду з розгортання пунктів незламності НАЕК «Енергоатом» приєднався до урядової програми зі створення пунктів незламності. У Києві вже почали працювати перші осередки. Один із них відкрито силами фахівців філії ВП «Аварійно-технічний центр» АТ «НАЕК «Енергоатом» для допомоги мешканцям столиці під час тривалих відключень електроенергії, спричинених масованими ракетними атаками росії. Найближчим часом такі пункти з'являться й в інших районах Києва.📌 Перший намет встановлено за адресою: м. Київ, вул. Андрія Малишка, 17, біля станції метро «Дарниця».Пункт обладнано всім необхідним для комфортного перебування: освітленням, розетками, запасами води та гарячими напоями. Тут можна зігрітися, підзарядити мобільні пристрої, скористатися інтернетом та просто перепочити. На місці цілодобово чергують фахівці Аварійно-технічного центру та забезпечують безперебійну роботу обладнання. Виконавчий директор з персоналу АТ «НАЕК «Енергоатом» Богдан Шмигельський наголосив, що створення пунктів незламності стане частиною системної роботи Енергоатома з підтримки населення та підготовки до можливих енергетичних викликів. Найближчим часом пункти незламності з’являться і в інших районах столиці. 💬 «Енергоатом не лише генерує електроенергію наявними потужностями, а й виконує важливу соціальну функцію. Ми маємо можливість розгортати пункти незламності та поступово розширювати їхню мережу. У цей складний час ми підтримуємо і населення, і наших працівників», – сказав Богдан Шмигельський. Попри складну безпекову ситуацію, атомники продовжують забезпечувати надійне функціонування критичної інфраструктури та допомагати людям у найважчі моменти. ☢️#новини_компаніїEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵