Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Суми_діско_партизани
Додано 14 лип 2024

Суми_діско_партизани

@sumyduscopartizanu
Кількість підписників: 1 677
Фото: 8,080
Відео: 2,700
Посилання: 2,850
Опис:
Політичне життя Сумщини, новини, музика, сатира
Джерело

Суми_діско_партизани | В Сумах, через проплачені статті в ЗМІ почали форсувати тему оновлення...

Логотип телеграм спільноти - Суми_діско_партізани Суми_діско_партизани @sumyduscopartizanu
701 Охват/переглядів 2024-07-14 08:14 Повідомлення №7762
🤭В Сумах, через проплачені статті в ЗМІ почали форсувати тему оновлення автопарку сумських перевізників🔹️Після невдалої спроби підняти тариф на перевезення в маршутках до 15 грн, в ЗМІ почали з'являтись проплачені публікації, як їм тяжко живеться в період війни...подорожчали деталі...паливо...водіїв немає і тому потрібно підняти проїзд🍜👉Але, шановні, а хто Вам мішав автопарк оновити до війни?👉 До кожного подорожчання проїзду, 5..7..10 грн, Ви обіцяли оновити автопарк і 🍜А головне, що ні для кого не секрет, як до війни проходив конкурс перевізників - 20-30 тис дол і далі їздиш, так як комісія в СМР вся була куплена 🤷‍♀️Ми нагадаємо, що 80% маршруток - лобірує Перепека депутат від ОПЗЖ та його оточення (ФОП Запорожець, Олійник та ін), яким продовжили їздити БЕЗ жодного конкурсу під час військового стану🤷‍♀️PS...як до війни так і зараз, всі водії оформлені на мінімалку, а різниця в конверті, а ще є - які взагалі не оформлені🤫 Так куди йде прибуток з маршуток, правильно в кишеню! А тепер ДумайТЕ...📀👜👜👜