Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Суми_діско_партизани
Додано 14 лип 2024

Суми_діско_партизани

@sumyduscopartizanu
Кількість підписників: 1 679
Фото: 8,090
Відео: 2,700
Посилання: 2,860
Опис:
Політичне життя Сумщини, новини, музика, сатира
Джерело

Суми_діско_партизани | У штабі Порошенка сьогодні по обіді стояла тиша, яку востаннє чули ще ...

Логотип телеграм спільноти - Суми_діско_партизани Суми_діско_партизани @sumyduscopartizanu
612 Охват/переглядів 2026-01-03 18:51 Повідомлення №13055
🔥 У штабі Порошенка сьогодні по обіді стояла тиша, яку востаннє чули ще після оголошення результатів президентських виборів у далекому 2019-му .- Так, колеги, - почав SMM-координатор, нервово помішуючи каву. Буданова призначили керівником ОП. Пишемо коментарі.- Підтримуємо? - несміливо спитав один.- Критикуємо? - одразу ж уточнив інший.- Обережно підтримуємо, але з критикою? - запропонував третій, відчуваючи, що це його зірковий шанс.- Ні-ні, - втрутився старший спічрайтер. Ми маємо показати, що це і геніальний крок, і страшна помилка одночасно. Але так, щоб виборець сам вирішив, що ми проти.У результаті коментарі почали народжуватись як гриби після дощу - усі різні, але з одного лісу.Один райтер писав:"Призначення Буданова - це доказ мілітаризації влади і згортання демократії".Другий, буквально за хвилину:"В умовах війни логічно, що до управління приходять люди з безпековим досвідом".Третій уже з ноткою інтелекту:"Сам факт призначення - симптом. Чого саме - час покаже".Четвертий пішов у класику партії:"За Порошенка такого б не було. Але якщо й було б - то точно краще".П’ятий вирішив вдатись до глибоких філософсько-партійних роздумів:"Буданов - професіонал, але питання не в ньому. Питання в Зеленському. Але Зеленський - це першопричина. А причини мають наслідки. Буданов - наслідок причини".У якийсь момент хтось більш прагматичний запитав:- А в нас узагалі є офіційна позиція?Синютка і Таран, багатозначно, хором: - Звісно. Вона багатовимірна і багатогранна. Як наш лідер.Наприкінці дня SMM-звіт виглядав ідеально:✔️ Ми підтримали✔️ Ми розкритикували✔️ Ми застерегли✔️ Ми не взяли на себе відповідальність- Чудово, - підсумував Синютка. - У нас немає єдиної позиції. - Синютка, ти дурак, - відповів Петро. - Це і є наша єдина позиція. Наше велике партійне ні*уя.Присутні дружно зааплодували і тричі прокричали - "ах*єть". Штаб вкотре спрацював оперативно і дуже професійно. Усі залишились задоволеними. Лише Петро Олексійович кобчиком відчував, що за таких розкладів йому скоро вручать ще одну підозру. Про всяк випадок подзвонив водію і замість традиційного "паєхалі, *об тваю", пошепки запитав: "шо там у нас з бензином ? Залий до повного ... "P.S. Репост вітається. Не забувайте вказувати автора 😜ПІДПИСАТИСЬ 📥