Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🐹 PETS | SUMY 🐶 ТВАРИНКИ | СУМИ 🐱
Додано 06 гру 2025

🐹 PETS | SUMY 🐶 ТВАРИНКИ | СУМИ 🐱

@sumy_pets_help
Кількість підписників: 669
Фото: 1,840
Відео: 91
Посилання: 44
Опис:
Канал створений для тварин, які шукають будинок або підтримку у Сумах та Сумській області.

👥 Кількість підписників

669
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -7

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

#ЛАПКАДОПОМОГИ З/П ПРАЦІВНИЦЯМ ПРИТУЛКУ - 15 000 грн. Відкриваємо щомісячний збір на оплату роботи наших постійних працівниць, які щодня піклуються про котиків. У нас працюють 3 людини, зарплата кожної - 5 тис. грн. Нам дуже потрібна ваша допомога, щоб оплатити важку щоденну роботу наших працівниць за травень 🙏 У будинку котів зараз проживають близько 100 тварин, які кожного дня хочуть їсти, пити, сходити в чистий туалет, а ще щоб почухали і погладили хоча б хвилинку. За останній місяць додалося багато котів, які поки на карантині в "карцері", а це додаткові прибирання кожної клітки. Усіх треба обробити, вакцинувати, когось полікувати - цим переважно займаються працівниці, бо волонтерів у нас небагато. Потрібно вчасно оплачувати цю важливу роботу, без якої будинок котів не зможе існувати. Маленьких донатів не буває, будь ласка, закиньте посильну суму на збір, зробіть репост - це реальна допомога тваринам 🙏 Збір ведеться на монобанку: https://send.monobank.ua/jar/7UfGBAVNFX5375 4112 1067 6586
#ЛАПКАДОПОМОГИ ЗБІР НА ОРЕНДУ - 32 430 грн. Прийшов рахунок за оренду та комунальні послуги за березень. Сума знову для нас непосильна, тому велике прохання до всіх небайдужих: ваші гривні на добре діло дуже помічні, ваші репости з посиланням на банку теж серйозно допомагають 🙏 Найбільша сума виходить за електрику, бо центрального опалення немає і доводиться гріти котиків електрообігрівачами. Поки не можемо закінчити опалювальний сезон, бо будинок холодний, і зовсім без тепла буде біда, особливо з гризунами, яких у нас повна кімната: і кролики, і морські свинки, і білки дегу, і навіть хом'ячки. Такі збори ідуть зазвичай важко, і ми розуміємо, чому так, чесно, і саме тому довгий час намагалися закривати ці витрати за свій кошт. Але це база, без якої будинок котів просто не зможе існувати. Тому дуже просимо долучитися до збору всіх, кому небайдужі безпритульні тваринки. Збір ведеться на монобанкуhttps://send.monobank.ua/jar/99aUT9cjaD4874100026195100Також маємо PayPal - [email protected]. Дякуємо за підтримку!
#ЛАПКАДОПОМОГИ ЗБІР НА СТЕРИЛІЗАЦІЮ - 7300 грн. UPD: Зібрали 3618 грн., дякуємо всім, хто вже долучився до збору. За цей час стерилізували ще 3 цуценят і 1 кота. Вони вже не народять нікому не потрібних кошенят і цуценят. Тому суму збору підняли, дуже потрібна допомога, щоб розрахуватися з ветлікаркою. Будь ласка, будь-які донати важливі, робіть репости - це реальна допомога 🙏Багато нових котиків назбиралося в Дімпетс: привозили військові, ми забрали кішок з траси за Степанівкою, також покинутих господарями тварин. Нарешті дійшли руки всіх стерилізувати, щоб мати можливість активно займатися їх прилаштуванням. Стерилізували 10 кішок та 2 коти, з великою знижкою за всіх вийшло 5500 грн. Ветлікарка допомагає нам у борг, завжди іде на зустріч, потрібно розрахуватися якнайшвидше. Будь ласка, підтримайте цей збір будь-якою сумою. Саме на стерилізацію чомусь збирати найважче, а без цього ніяк. Збір ведеться на монобанку Міненко І. А.https://send.monobank.ua/jar/9ZZJi8aPLS4874100022050028Вдячні всім, хто допомагає!
#ЛАПКАДОПОМОГИ ЗБІР НА ОРЕНДУ - 34 317,49 грн. UPD: Зібрали 27 тисяч, лишилося ще 7 тисяч, але збір стоїть. Ми вдячні всім, хто вже долучився, будь ласка, давайте ще трохи піднатиснемо, щоб будинок котів міг і далі функціонувати. Навіть 10-20 гривень дуже помічні, кожен лайк, репост, коментар допомагає просуванню поста. Посилання на банку буде в коментарі. Два з половиною роки ми намагалися закривати оренду і комунальні послуги в будинку котів своїми силами, але кожну зиму сума стає буквально непідйомною. У нас немає опалення, приміщення обігріваються за рахунок електрики, і навіть з максимально можливою економією суми виходять космічні. Рахунок за січень майже 35 тисяч, нам дуже потрібна допомога, щоб зібрати цю суму, бо таких грошей зараз просто немає. Будь ласка, підтримайте цей збір, кожні 10-20 гривень, кожен репост - це внесок у велику справу порятунку безпритульних тварин. Дімпетс дав прихисток сотням котів (і вже й не тільки), більшість із них отримали другий шанс і знайшли своїх людей завдяки нашому притулку. Оренда і комунальні послуги - це важлива стаття витрат на притулок, без цього ми просто не зможемо існувати.https://send.monobank.ua/jar/5v5BV9zW9F
#ЛАПКАДОПОМОГИ БОРГ - 27 000 грн. Дуже великі борги в клініці, а в нас кожного дня запити на допомогу, часто критичні. Поки нам ідуть назустріч, але треба і розраховуватися вчасно, щоб мати можливість рятувати тварин. Екстрено прийняли збитого кота, незважаючи на борг, інакше в нього просто не було б шансів. Так само рятуємо кота зі зламаними лапами від військових. Рахунки великі, але це ціна котячого життя. Іриска з Дімпетс знову хворіє, дуже тягнули з її лікуванням через борги, але хочеться вірити, що не пропустили критичну точку. Новенькі кошенята з дач теж на стаціонарі. Котів багато, за можливістю забираємо на лікування в Дімпетс, але це все теж витрати на ліки і додаткове навантаження на працівниць і волонтерів, тут просто замкнуте коло, але здаватися просто не маємо права. Будь ласка, закиньте будь-яку комфортну для вас суму на збір, зробіть репост із посиланням - це важливо. Дякуємо всім, хто за можливістю підтримує будинок котів! Збір ведеться на картки Міненко І. А. з коментарем "борги":Приватбанк - 5457 0823 4111 4077Монобанк - 4441 1110 6531 0371PayPal - [email protected]Можна занести гроші безпосередньо в клініку "Хелс" на рахунок Міненка Івана.