Джерело
ДУІТЗ / Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку | У межах Місячника безпечного інтернету в ДУІТЗ продовжують проводити л...
289 Охват/переглядів
2025-02-17 14:32
Повідомлення №2877
У межах Місячника безпечного інтернету в ДУІТЗ продовжують проводити лекції та тренінги для школярів Одеси 📣 17 лютого 2025 року в Державному університеті інтелектуальних технологій і звʼязку відбулися просвітницькі лекції для учнів 7 класів Одеського ліцею №90, які були присвячені поширенню знань про безпечне, відповідальне й корисне використання цифрових технологій.🔹️ Під час заходу в.о. завідувача кафедри кіберпсихології та реабілітації, професор, доктор філософських наук Марʼяна Пальчинська розповіла школярам про психологічні аспекти кіберпростору, принципи цифрової безпеки й ефективні стратегії боротьби з кібербулінгом. 🔍 Наталія Шиліна, доцент кафедри кіберпсихології та реабілітації провела для всіх присутніх тренінг і лекцію з кіберпсихології. Під час заходу вона розказала про вплив інтернет-середовища на психологічний стан людини. Наталія Шиліна акцентувала увагу на ознаках, видах та різних формах прояву кібербулінгу, його наслідках для психічного здоров’я, а також на способах протидії цим явищам. Вона підкреслила важливість розвитку навичок емоційної стійкості й критичного мислення для зменшення ризиків у цифровому просторі. Такі лекції сприяють розвиткові критичного мислення та відповідального користування цифровими технологіями, що є необхідним для безпечного й ефективного використання інтернету в повсякденному житті. 😉☺️#дуітз #школярі #Деньбезпечногоінтернету #Місячникбезпечногоінтернету #кібербезпекатазахистінформації #освітнізаходи #освітнізаходидляшкіл #кібепсихологія