Джерело
Студентське самоврядування ЛНМУ ім. Данила Галицького | ️З 16 по 20 лютого в університеті триватиме Тиждень здачі крові. Адмін...
6 660 Охват/переглядів
2026-02-13 15:04
Повідомлення №731
‼️З 16 по 20 лютого в університеті триватиме Тиждень здачі крові. Адміністрація університету та студентське самоврядування закликають усіх небайдужих долучитися до акції та зробити свій внесок у порятунок життів.Разом із Львівським обласним центром служби крові запрошуємо студентів, викладачів університету та працівників університетської лікарні здати кров для ветеранів і ветеранок. Щодня наші герої потребують донорської крові, тож ваша допомога може стати вирішальною.Стати донором можна з 16 по 20 лютого з 8:30 до 13:00 у Львівському обласному центрі служби крові (вул. Пекарська, 65).Перед здачею обов’язково ознайомтеся з правилами.Ви можете стати донором, якщо:• вам виповнилося 18 років;• вага не менше 70 кг (для чоловіків) і 60 кг (для жінок);• ви не хворіли на гепатити, венеричні, онкологічні, аутоімунні, серцево-судинні або хронічні захворювання;• не мали операцій або татуювань протягом останнього року;• не хворіли на застуду або COVID-19 протягом місяця;• не вакцинувалися протягом місяця.Перед здачею не можна:• вживати ліки з аспірином чи анальгетиками (72 години);• вживати алкоголь (48 годин);• їсти жирну, гостру, копчену їжу, молочні продукти та яйця (24 години);• курити за 2 години до здачі.Вранці обов’язково потрібно поснідати — каша на воді, солодкий чай, сухе печиво.Долучайтеся, запрошуйте друзів і знайомих — разом ми можемо врятувати чиєсь життя!‼️Згідно з наказом ректора університету від 06.02.2025 року ‼️№ 426-з «Про заохочення здобувачів вищої освіти до добровільного безоплатного донорства крові та компонентів крові», студенти звільняються від відвідування занять у день донації, а зарахування занять проводиться з урахуванням поточної успішності.