Джерело
Стрижак Автоном | Продовжимо про виплату допомоги ветеранам від КМДА. Загалом- якщо рані...
448 Охват/переглядів
2025-06-04 05:37
Повідомлення №637
Продовжимо про виплату допомоги ветеранам від КМДА. Загалом- якщо раніше право на цю виплату мав кожен киянин учасник бойових дій, то тепер на цю виплату мають виключно інваліди. І то, інваліди 3 групи лише у випадку малого щомісячного доходу. Отже, що ми маємо? А маємо ми:1. Виплата допомоги про мобілізації/підписанні контракту лише для тих, хто долучився з 24 року. Ті хто долучився до СОУ раніше йдуть в сраку. 2. Виплати за поранення з міського бюджету лише для поранених з 24 року. Ті, хто поранений з 22 року (я мовчу вже про тих, хто був поранений раніше) йдуть в сраку. 3. З виплатою допомоги щорічної допомоги з міського бюджету ветеранів-киян теж кинули. Не інвалід, не воював. Йди в сраку.Залишилось лише, щоб раз на рік прибирали якусь чергову пільгу, а керівники міста отримували за кордоном нагороди за своє чудове управління містом. Цей же склад Київради це найгірше, що можна було обрати. Хотів перерахувати прізвища, але тут і місця не вистачить. Зато обвішали все прапорами в залі для голосувань і на їх фоні гарно фотографуються. Деякі навіть в формі. Навоювали.Стрижак Автоном