Джерело
Стромата | Чи безпечно торкатись предметів, над якими здійснено замовляння?Переві...
794 Охват/переглядів
2025-11-16 16:12
Повідомлення №375
👻 Чи безпечно торкатись предметів, над якими здійснено замовляння?Перевірено – так, безпечно)))🫣Пригадав, що минулого року з антропологічного інтересу розгорнув чорну шматину із сіллю, що її залишили під деревом🌳🧂🧙🏻♀️. Вочевидь, що це якийсь ритуал із замовляннями солі. Вдруге таке бачив, і якось нагуглив, що може бути обряд для списання боргів (але не гарантую, що саме так). Розгортав замовлений вузлик руками🤲 (бо ж ногами взагалі незручно🦶). Хоч "знаючі люди"🧙♂️ кажуть, що таких предметів краще не торкатись, бо буде лихо😱. Минуло більше року, можна підводити підсумки. На здоров'я та заробітки нарікань не маю (ще й грант отримав від KSE Foundation #TalentsForUkraine). Із лекціями Science Kids з'їздив до Запоріжжя, потрапив на диво спокійний день між двома днями із обстрілами🇷🇺=💩. З'їздив до Харкова, за півдня до приїзду в квартирі де поселився хвилею від Іскандера вибило вікно, на мій приїзд було тихо. Ще книжку дописав👨💻 про чупакабру (sic!). Три роки писав, нарешті у видавництві😌Бог знає, як воно далі буде, але, оглядаючись на рік, що минув від препарування замовленого вузлика, гарантую – можна торкатись, розв'язувати, викидувати до смітника))