Джерело
Strichka.UA | Вітаю, шановне панство!Я дуже сильно, не хотів відкривати цей збір. Сп...
377 Охват/переглядів
2024-08-19 09:59
Повідомлення №12473
Вітаю, шановне панство!Я дуже сильно, не хотів відкривати цей збір. Сподівався знайти фонди, що покриють мою потребу, або що вдасться вирішити це питання якимось іншим чином. Та, на жаль, часу лишилось не багато.Пройшло вже більше року від мого поранення. Було пророблено багато неймовірної роботи на межі фантастики, як лікарями так і реабілітологами.На жаль, мій наявний стан обмежується фізичними можливостями організму. В жовтні буде ще одна операція у Відні. Суть операції має суттєво покращити стан та функціонал моєї ноги.Операція коштуватиме чималих коштів. Виключно послуги лікарні (без урахування подальшої реабілітації) це 30 390€.Сума чимала, тому попри весь сором та небажання, я відкриваю збір "на ремонт ноги".Дедлайн збору 15 вересня.Вірю в силу спільноти і дуже вдячний за вашу підтримку впродовж всього мого життя.❤️Монобанка:https://send.monobank.ua/jar/5W5UPUVh5P5375411207929329PayPal: [email protected] €: GB66CLJU00997180341410IBAN $: UA033220010000026204332221109@VikMyk