Джерело
Street Style Hunter | День Незалежності відбули, - тепер виникає питання: а навіщо носити ту...
3 210 Охват/переглядів
2025-08-24 18:15
Повідомлення №4534
День Незалежності відбули, - тепер виникає питання: а навіщо носити ту вишиту сорочку лише один раз на рік?Кожного року, 24 серпня, я фотографую ваші моди на вулицях і завжди з захватом це роблю і з ще більшим трепетом, потім публікую. Цього року щось мені йокнуло. Думаю собі: невже то не можна хоч трішки отак і в щодень? Невже не можна проявляти таку винахідливість і в простий, звичайний, новий день? От ходжу я і знов ви всі такі гарні, знов я зроблю пост, знов ми всі рознесемо його зі словами, які ж ми класні і…? Дуже захотілось бачити вас таких класних не один раз в рік. Дуже захотілось пишатись, тим що ти українка/українець не один раз в рік. Відчуваю відповідальність, що може десь і я вклала лепту в цю гонку за вишитою сорочкою перед таким святом, але думаю з мене досить. І думаю з вас теж. Ми вже всі на зубок знаємо класні бренди, класні стилізації. Але ми не знаємо, що вона доречна завжди і всюди. Ми вже давно усвідомили цінність і значущість слова «українець/українка» ми вже нічого нікому не маємо доводити, навіть коли це в нас хочуть забрати. До чого я це все: я дозволяю вам носити сорочки будь-коли, будь-де. Давайте в цю середу вдінемось, а?