Джерело
СТОЯТИ Team | Українська в кожен дім | А тепер трохи поганих новин, але спершу невеликий вступ.Протягом усьог...
704 Охват/переглядів
2025-09-06 12:19
Повідомлення №964
А тепер трохи поганих новин, але спершу невеликий вступ.Протягом усього того часу, який українізатор перебував у роботі, була відкрита банка для донатів, куди кожен охочий міг закинути кошти, які потім спрямовувалися на оплату праці акторам. На оригінальну Dawn of War зібралося загалом 1647 грн, на Winter Assault — 4350 грн. І ви можете запитати чи не замало цієї суми. Адже кількість реплік оригіналу становить близько 3400 штук, а в першого доповнення — 2100.Відповідь: так, хоча я й безмежно вдячний усім, хто підтримав озвучення фінансово, – цього дуже мало. Якщо поділити, то виходить приблизно 1 грн за репліку, причому я б — як перекладач, тестувальник, технік, звукорежисер, керівник і все інше — залишився без нічого взагалі.Отож проєкт був живий завдяки пану Дмитру, який і був основним спонсором. Про це я вже згадував колись. За оригінал він заплатив 35к, за перше доповнення — ще 20к. І спочатку ми розраховували на те, що він оплатить і Dark Crusade, однак через певні життєві обставини йому довелося відмовитися від цього.І маємо ситуацію — грошів нема, а об'єм роботи великий. Dark Crusade має співставну з оригіналом кількість тексту (так, це насправді ДУЖЕ велике доповнення) та ще понад 2500 реплік озвучення.Відповідно, доля Dark Crusade залежить від того, чи зможемо зібрати на нього кошти. Якщо так — продовжуємо роботу. Якщо ні — що ж, доведеться завершувати пригоди з Warhammer.Дякую за увагу.