Джерело
🌊штормим сторінки📚 | Думаю, багато хто зі мною не погодиться, але…я трошки не розумію феном...
495 Охват/переглядів
2025-12-27 18:54
Повідомлення №9151
Думаю, багато хто зі мною не погодиться, але…я трошки не розумію феномену серіалу «Дивні дива» 😅Як на мене, якщо на екрані немає екшену, мені реально нудно дивитися 👀Я пробувала, чесно.«Дивні дива» — серіал, який всі хвалять, але я від нього такого ВАУ не відчуваю 🤷♀️Так, я розумію, що у серіалу є свої сильні сторони:✨ він отримував дуже високі оцінки від критиків і глядачів, особливо за перший сезон — 97% на Rotten Tomatoes і загальну популярність як культовий проєкт Netflix 🧠📺✨ багато хто любить атмосферу 80-х, містичний тон і ностальгію, яку передає шоу 📼🪩 ✨акторська гра й розвиток персонажів теж часто хвалять: Стів з «поганого хлопця» перетворився на одного з найдушевніших героїв 👦🖤 Але…💭 Якщо немає великої кількості динамічного екшену, мені серіал моментами здається тягучим.💬 І я не кажу, що він “поганий” просто він не мій формат.💀 Дехто навіть називає його переоціненим або критикує написання та темп розвитку сюжету 😅Можливо, саме атмосфера 80-х і ностальгія працюють для інших, а не яскраві екшн-сцени, але я люблю, коли серіал не відпускає від першої до останньої хвилини.Серіал для мене на один раз, і цього достатньо 👀Але я чесно хочу зрозуміти:✨ Що саме вас так зачіпає в «Дивних див»?Чи це атмосфера, персонажі, сюжетні повороти, ностальгія чи щось ще?Давайте обговоримо 👇