Джерело
🌊штормим сторінки📚 | Безсила” — книга, яка змушує відчувати суперечливі емоції.✨З одного бо...
906 Охват/переглядів
2025-01-09 11:31
Повідомлення №7502
✨“Безсила” — книга, яка змушує відчувати суперечливі емоції.✨З одного боку, любовна лінія просто неймовірна🤗Вона така жива, ніжна і справжня, що відчуваєш усі переживання героїв на власній шкірі. ❤️Головні персонажі: Пейден та Кай— це справжній скарб книги. Їхній розвиток, хімія між ними, їхні діалоги та маленькі, але такі важливі моменти — усе це викликає захват. Це ті герої, яких хочеться забрати із собою в інші історії, настільки вони зачаровують і запам’ятовуються.Але ось сюжет… Він залишив відчуття розчарування. Здається, він був створений за стандартним шаблоном та ще й перегукується з багатьма уже популярними книгами: немає нічого, що могло б здивувати або затримати подих. Кінцівка була настільки передбачуваною, що на останніх сторінках я більше шукала емоцій, ніж розвитку подій. Мені не вистачило унікальності, інтриги чи хоча б несподіваного повороту, щоб відчути, що ця книга дійсно залишиться зі мною надовго😢Чи варто читати “Безсилу”? Якщо ви шукаєте красиву історію кохання з чудовими героями, тоді так. Але якщо хочете непередбачуваності чи чогось нового, книга може здатися трохи “вторинною”. Моя оцінка: 6/10⭐️(це непогана книга для емоційного занурення в романтичну історію, але відсутність оригінальності в сюжеті не дозволяє оцінити її вище) ⚠️Чи планую я читати продовження? Так. Фінал першої книги хоч і передбачуваний, але спонукає прочитати книгу далі, але саме більше мене цікавить розвиток все ж таки любовної лінії, бо головні герої мене в себе закохали😇Хто вже встиг прочитати цю книгу? Чи згодні з моїм відгуком та з моєю оцінкою? Чи все ж таки для вас ця історія стала чимось більшим? Більше інформації про книгу - тутПридбати можна - тут‼️Промокод на знижку: STORM‼️#відгук