Джерело
На роздоріжжі історій | Юлія Нагорнюк | У мене є кілька серій, до яких я плекаю неймовірно теплі почуття з під...
1 260 Охват/переглядів
2025-12-01 18:20
Повідомлення №3437
⏺У мене є кілька серій, до яких я плекаю неймовірно теплі почуття з підліткового віку, і «Крізь дзеркала» ділить чільне місце з «Воронами» Меґґі Стівотер.⏺Я обожнюю цю серію. Досі памятаю, як бралася за неї зі скепсисом, бо завʼязка «Зимових заручин» — договірний шлюб між незграбою і суворим чоловіком, якого всі бояться, — не вселяла в мене надій. Гляньте, де ми зараз: Торн і Офелія — одна з моїх улюблених пар, а я пищу і беру паузу щоразу, коли вони перетинаються і слоубьорняться потроху протягом усіх чотирьох книжок🥰⏺Мені не подобається, наскільки ускладнена «Буря лун» у порівнянні з попередніми частинами. Мені не подобається, що Дабос тут купу ліній обриває, зіжмакує або упускає. Не подобається, як вона ставиться до деяких персонажів, забуває їх розкривати, а натомість ллє купу філософсько-наукових монологів, які можна було б урізати хоча б на третину.⏺І все ж, це моя комфортна серія, а тому я була рада її перечитати🥰— У кінці все зрозуміло, усі живі, здорові і щасливі, — кричу я, коли санітари затягують мене в кімнату з мʼякими стінами