Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стоп! Знято!: подкасти про кіно
Додано 14 лип 2024

Стоп! Знято!: подкасти про кіно

@stopznyato
Кількість підписників: 357
Фото: 4,470
Відео: 330
Посилання: 1,300
Опис:
Ми любимо кіно. І любимо подкасти. Тому ми випускаємо подкасти про кіно. Тут все логічно. На відміну, від наших подкастів. Посилання на подкасти: https://linktr.ee/stopznyato Youtube: https://www.youtube.com/@stopznyato
Джерело

Стоп! Знято!: подкасти про кіно | В липні "Стоп! Знято!" повернулися (десь на задньому плані оплески маю...

Логотип телеграм спільноти - Стоп! Знято!: подкасти про кіно Стоп! Знято!: подкасти про кіно @stopznyato
116 Охват/переглядів 2025-08-05 20:04 Повідомлення №5341
В липні "Стоп! Знято!" повернулися (десь на задньому плані оплески мають бути)! Повернулися завдяки тим, хто підтримав виходи нових епізодів на Патреон і у ютуб-спонсорстві. Дякуємо ❤️Але довелося зменшити кількість контенту. Так, тепер у нас на один подкаст менше (Подкаст ім. Джей Джона Джеймсона відпочиває) і кількість епізодів у "Татовій касеті", "Стрімголов" та "А книга краще" скоротилася. Приймаємо як є, хоч і дуже шкода...Але ми виходимо! Тому хто пропустив наші епізоди в липні - от Вам дайджест.В "ЧУТИКІНО" говорили про музику до мелодрам! Порівнювали ніжну і чуттєву "Амелі" Яна Тірсена з дивним і напів фантастичним "Кешбеком" Гая Фарлі 💔В "Стрімголов" поговорили про дві новинки Netflix - "Стара гвардія 2" і "Щасливчик Гілмор 2". І Ви здивуєтесь, яке з продовжень ми Вам радимо більше 🤭В "А книга краще" говорили про Ремарка і його культову "На західному фронті без змін". Чи вдалося Netflix передати дух твору? 📚В "Татовій касеті" дивилися на відікє "Назад в майбутнє" і "Дуже страшне кіно". Дуже задоволені Вашим вибором і кличемо ностальгувати разом 📼В "Абетці українського кіно" говорили на літеру Ґ про Олега "Ґрунта" Сенцова. Чи стався він вже як режисер чи ще чекаємо? 🇺🇦В "Малій залі" розібрали творчість Вонга Кар-Вая (хто з ведучих обожнює, а хто нє?) 📽Ну, а приємним бонусом для патронів та спонсорів стала "Кіноніч", де Паша, Вероніка і Давид ділилися тим, що подивилися нещодавно. 😴Якщо пропустили епізоди, то всі вони чекають на ютубі та аудіомайданчиках (Spotify, Apple Podcasts, Megogo Audio тощо). Підтримайте прослуховуванням, лайком і коментарем. 🎧👍🏼📝А ми вже погнали випускати серпневі епізоди! Заходьте на сторінки і будьте в курсі!#стопзнято