Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стоїк. Есенціаліст. Книга Сенсів.
Додано 06 січ 2025

Стоїк. Есенціаліст. Книга Сенсів.

@stoic_essentialist
Кількість підписників: 939
Фото: 18
Відео: 31
Посилання: 4
Опис:
https://www.instagram.com/yuriy_poslovskyi Пишу Книгу Сенсів. 100 уроків. Обираю найсуттєвіше. Те, що для мене стало Уроком. І що, як мені здається, може допомогти іншим знайти Відповіді на запитання.

👥 Кількість підписників

939
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: +5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

804
Середній/День:: 852
Середній/Тиждень:: 790
ERR: 85.62%

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.1

Історія змін лого

Історія змін назви

Стоїк. Есенціаліст. Книга Сенсів. 2026-03-06
Стоїк. Есенціаліст. Уроки життя. 2025-01-08

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

УРОК 66. БАЛАНС 1 ДО 2.«БАЧИТИ ВЕСЕЛКУ ПІСЛЯ ГРОЗИ». «Що якщо все життя буде, як сьогодні? Чи погодився б? Якщо відповідь «Ні» — може варто щось змінити?» Ці слова знайомої змусили мене колись задуматись. І не тільки про наш синдром «відкладеного життя». Коли у нас «справжнє щасливе життя» — переважно «далеко колись». «Після Перемоги» чи «коли буде мир»…А задуматись про свою призму сприйняття сьогодення. Яке б воно не було… Про звичку помічати хороше. Навіть коли складно. В психології для цього є гарна техніка. Один до двох. На кожну негативну думку знаходити мінімум 2 позитивні. Для цього щоразу задавати собі питання «А що тут все ж є хорошого?». Тренувати мозок таким чином тримати позитивний баланс думок.Світ для кожного з нас завжди виглядає по-різному. Не тому, що світ різний. А тому що наші призми сприйняття мають різні налаштування. У когось фокус на тьмяні кольори (думки). А хтось навчився обирати «помічати веселку після грози» — додавати у своє сьогодення яскравіші барви. Спробуймо помічати «веселки». Це допомагає. Хоча б 1 до 2 ❤️
УРОК 39. ПРИТЧА ПРО НАПОВНЕНУ БАНКУ.Одного разу професор приніс до аудиторії банку і поставив її перед студентами. Потім наповнив її великими каменями і запитав:— Чи повна банка?— Так, — відповіли студенти.Тоді професор дістав жменю дрібного гравію і всипав його в банку. Камінці проникли в порожні місця між великими каменями.— А тепер чи повна банка?— Тепер повна, — відповіли студенти.Професор посміхнувся і далі дістав пісок, який засипав у банку. Пісок заповнив усі щілини.— А тепер?— Так, тепер точно повна, — погодилися студенти.Тоді професор узяв чашку кави і вилив її в банку. Кава проникла між піщинками.— Ця банка символізує наше життя. Великі камені — це найважливіше: сім’я, здоров’я, справжні цінності. Навіть якщо більше нічого не буде, ваше життя залишиться наповненим.Гравій — теж важливе, але менше: робота, будинок. Пісок — дрібниці, повсякденні турботи, які не мають великого значення.Якщо ви спочатку засипете банку піском, то не залишиться місця для великих каменів.— А кава? — запитав один зі студентів.— Кава нагадує нам, що завжди є місце, щоб випити чашку кави з другом. 🙂❤️