Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стоїк. Есенціаліст. Книга Сенсів.
Додано 06 січ 2025

Стоїк. Есенціаліст. Книга Сенсів.

@stoic_essentialist
Кількість підписників: 939
Фото: 18
Відео: 31
Посилання: 4
Опис:
https://www.instagram.com/yuriy_poslovskyi Пишу Книгу Сенсів. 100 уроків. Обираю найсуттєвіше. Те, що для мене стало Уроком. І що, як мені здається, може допомогти іншим знайти Відповіді на запитання.
Джерело

Стоїк. Есенціаліст. Книга Сенсів. | УРОК 85. СМІЛИВИЙ НА ІМʼЯ «ХУЦПА». БОЯТИСЯ І ДІЯТИ. "Легше попросити п...

Логотип телеграм спільноти - Стоїк. Есенціаліст. Уроки життя. Стоїк. Есенціаліст. Книга Сенсів. @stoic_essentialist
753 Охват/переглядів 2025-11-28 06:05 Повідомлення №131
УРОК 85. СМІЛИВИЙ НА ІМʼЯ «ХУЦПА». БОЯТИСЯ І ДІЯТИ. "Легше попросити пробачення ніж дозволу" 🙂Адмірал Грейс Хоппер В 2016 ми зі студентами були в Нідерландах, перед референдумом щодо асоціації України з ЄС. Ціль — розповісти про Україну, українців, війну і нашу боротьбу якомога більшій кількості нідерландців. Наш гід з Ізраїлю наполягав, що потрібно щось особливе якась «хуцпа». І запропонував розповідати у вагонах потягів. По-перше, там люди сидять і їм легше донести думку. По-друге, немає куди втекти). Я завжди цінував власний простір і простір інших. Не говорячи про те, що така «просвітницька діяльність» не дуже дозволена в нідерландському транспорті)). Та розуміючи важливість місії, вирішив спробувати…Наступного дня ми були на шпальтах нідерландських газет (в потягах нас почули журналісти))... Про наш меседж, Україну, російську окупацію розповідали в новинах на телебаченні. А ще через день — ми були на дебатах з політичними лідерами Нідерландів). «Хуцпа» — це сміливість, здатність діяти на межі. В позитивному значенні (є і негативне) — наважитися на щось вартісне, коли страшно.Мабуть у кожного з нас була мить, коли ми вмикали режим «сміливого», щоб почати діяти. Боялися… і діяли. Тому, щоразу коли страшно, я згадую потяги в Нідерландах і кажу собі кодове слово «хуцпа»). Яке у вас? 🙂