Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стоїк. Есенціаліст. Книга Сенсів.
Додано 06 січ 2025

Стоїк. Есенціаліст. Книга Сенсів.

@stoic_essentialist
Кількість підписників: 939
Фото: 18
Відео: 31
Посилання: 4
Опис:
https://www.instagram.com/yuriy_poslovskyi Пишу Книгу Сенсів. 100 уроків. Обираю найсуттєвіше. Те, що для мене стало Уроком. І що, як мені здається, може допомогти іншим знайти Відповіді на запитання.
Джерело

Стоїк. Есенціаліст. Книга Сенсів. | УРОК 72. ПРОСТО ЗАПИТАТИ."ІНСТРУКЦІЯ З КОРИСТУВАННЯ". "Як ти знаєш, що...

Логотип телеграм спільноти - Стоїк. Есенціаліст. Уроки життя. Стоїк. Есенціаліст. Книга Сенсів. @stoic_essentialist
809 Охват/переглядів 2025-08-13 05:05 Повідомлення №116
УРОК 72. ПРОСТО ЗАПИТАТИ."ІНСТРУКЦІЯ З КОРИСТУВАННЯ". "Як ти знаєш, що я тебе люблю? Коли ти граєшся зі мною"Діалог з донькою. Я людина інструкцій. Хоч і відчуваю людей. Та не так добре як дружина, яка каже "Про що знову мовчиш?"). Тому я запитую людей, як з ними краще: жити, взаємодіяти, любити і т.д. І записую)З ким постійно взаємодію ми навіть обмінюємося своїми "Інструкціями з користування". Кілька прикладів. З минулого життя керівника: )1. Дуже ціную, коли ви подумали над вирішенням проблеми і приходите вже з Рішеннями. 2. Поважаю свій і ваш час. Тому вдячний, коли список питань до обговорення є ще до зустрічі. 3. Комунікація в месенджерах. Системно відповідаю на повідомлення раз в 24 години — зазвичай вранці. Якщо термінове — двічі дзвінокна телефон. А це вдома:1. Планування. Найкращий спосіб щось зі мною спланувати — надіслати мені запрошення в календар. Тоді я бачу загальну картинку і відповім швидко. 2. Просити прямо. Погано розумію натяки). Казати "Прибери, будь ласка”. Бо якщо “Чи ти не хочеш прибрати? — я дійсно можу задуматись, чи хочу). А тут донька дає свою інструкцію — а я записую. "Орися, як ти знаєш, що я тебе люблю?" — Коли ти граєшся зі мною". І додає — "В те, що я хочу"))Можна мати гарну емпатію. А можна просто запитати одне одного: «Що тобі важливо?» «Як з тобою краще?». І записати. Проста вправа — більше порозуміння ❤️