Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Старобільськ life
Додано 14 лип 2024

🇺🇦 Старобільськ life

@stb_life
Кількість підписників: 8 057
Фото: 22,800
Відео: 4,260
Посилання: 6,500
Опис:
Запропонувати новину, зв'язок з адміном: @Feedbackq_bot

👥 Кількість підписників

8 057
Середній/День:: +3
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +154

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 467
Середній/День:: 1,930
Середній/Тиждень:: 2,204
ERR: 30.62%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 4.1
Середнє за день: 2

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🕯 Річниця пам’яті захисників з Троїцької громади: Дмитро Боковий і Назарій Севостьянов11 квітня — скорботна дата для Троїцької громади Луганщини. З різницею в один рік цього дня громада втратила двох своїх мужніх синів — захисників України, які віддали життя за свободу та незалежність держави.У 2026 році минає четверта річниця загибелі Дмитра Петровича Бокового. Він запам’ятався рідним і близьким як щира, віддана людина, люблячий батько, турботливий чоловік і надійний друг. Для побратимів Дмитро був «надійним плечем» — воїном, який завжди підтримував і не відступав перед труднощами. Його згадують як людину, що вміла допомогти, підбадьорити й додати сил навіть у найскладніші моменти.Цього ж дня також третя річниця загибелі Назарія Миколайовича Севостьянова. Попри молодий вік, він проявив себе як відважний воїн і переконаний патріот. У пам’яті побратимів і знайомих Назарій залишиться щирим, життєрадісним хлопцем із відкритою посмішкою, який навіть у найважчих умовах війни зберігав силу духу, гумор і віру.Загибель Дмитра Бокового та Назарія Севостьянова стала непоправною втратою для всієї громади. Це біль, що не минає з роками, і порожнеча, яку неможливо заповнити.Розділяємо скорботу з родинами загиблих Захисників, висловлюємо щиру вдячність за їхній подвиг і жертовність.
🔴Поліцейські ідентифікували командування російських військ та офіцера ФСБ, які окупували та катували місцеве населення Київщини в перші дні вторгнення Йдеться про командування 83-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади зс рф, дислокованої в Уссурійську Приморського краю. Підрозділи цієї бригади діяли в Вишгородському районі Київщини та причетні до воєнних злочинів проти цивільного населення.Слідчі ідентифікували командира бригади, його заступників та начальника штабу. У березні 2022 року в смт Димер російські військові облаштували катівню. У приміщенні площею близько 30 квадратних метрів одночасно утримували понад три десятки цивільних чоловіків і жінок різного віку. Загалом через катівню пройшли сотні людей.Ключову роль у функціонуванні цієї системи відігравав представник фсб рф - так званий «куратор» фільтраційних заходів. Він особисто брав участь у допитах цивільних і вирішував кого із затриманих відпустити, а кого вивезти до рф.Задокументовано незаконне переміщення щонайменше 42 осіб — серед них селяни, студенти, підприємці, тренери та журналіст. Частину вдалося повернути, щонайменше 24 цивільні особи досі у полоні.👮 Facebook | X | Instagram | TikTok
Нова архітектура енергетичної безпеки: стан реалізації комплексних планів стійкості регіонів проаналізували під час «Діалогу громад з Урядом» на Конгресі місцевих та регіональних владЯк і під час попередньої панельної дискусії, що відбулася в рамках Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України, представники органів влади на місцях мали змогу звернутися з пропозиціями та запитаннями – на цей раз до урядовців. Такий формат дозволяє прискорити вирішення відповідних проблем, що виникли в регіонах.На якісній реалізації Комплексних планів стійкості регіонів та окремих міст, забезпеченні енергетичної стійкості регіонів, підготовці до наступного опалювального сезону наголосила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко під час панельної дискусії «Діалог громад з урядом».«Кожен мав зробити висновки щодо енергетичної стійкості після минулої надважкої зими. Ці пропозиції внесені до планів стійкості регіонів», — сказала вона. Вона відокремила чотири пріоритети енергетичної стійкості:1.Фізичний захист підстанцій.2.Розвиток розподіленої генерації.3.Забезпечення засобами автономного живлення об’єктів критичної інфраструктури.4.Децентралізація системи теплопостачання.Загальна вартість Плану енергостійкості регіонів становить 278,32 млрд грн.Також нещодавно із резервного фонду державного бюджету на захист об’єктів енергетики прифронтових територій спрямовано 22 млрд грн.Віцепрем'єр-міністр України з відновлення – міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба зауважив, що у цьому питанні держава перейшла від точкових до системних рішень: «Реалізація планів стійкості важлива для кожного регіону».Він розповів про шляхи реалізації планів стійкості, акцентувавши увагу на відповідальності за виконання робіт на об’єктах критичної інфраструктури між Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, обласними державними адміністраціями та громадами.Йшлося про захист, зокрема інженерно-технічний, об’єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного комплексу та систем життєзабезпечення, розвиток розподіленої генерації електричної та/або теплової енергії, забезпечення безперебійного теплопостачання, безперебійного водопостачання та водовідведення.«Країна будує нову архітектуру енергетичної безпеки», — зазначив перший віцепрем'єр-міністр України – міністр енергетики України Денис Шмигаль.
Сьогодні працюю на Донеччині.Представив нових керівників регіональних управлінь Нацполіції та ДСНС.🚓 Поліцію Донеччини очолив Микола Матвієнко. 🆘 Обласне управління ДСНС - Яків Немикін.Обидва багато років служать в Донецькій області та добре знають виклики регіону.Ключові завдання: - безпека людей - швидке реагування на загрози- збереження особового складу- чітка взаємодія з місцевою владою та складовими Сил безпеки й оборониПровів оперативну нараду з командирами бойових підрозділів Національної гвардії, Держприкордонслужби та поліції. Про ситуацію на напрямках доповів командир 1-го корпусу НГУ «Азов» Денис «Редіс» Прокопенко. Обговорили бойову обстановку, забезпечення і потреби підрозділів.Лише за березень підрозділи 1-го корпусу НГУ «Азов» знешкодили понад 2800 окупантів, збили понад 5 тисяч ворожих безпілотників, уразили більше 90 артилерійських систем і понад 400 одиниць техніки противника.Окремо - зустріч із керівництвом області та прифронтових громад. З початку квітня росіяни обстріляли Донеччину більш як 120 разів: 19 людей загинули, ще 47 отримали поранення. Тож головними безпековими викликами залишаються захист цивільних і евакуація з небезпечних районів.Донеччина переживає вкрай складні часи. Ворог щодня б’є по цивільних, руйнує інфраструктуру, намагається зламати життя людей.Але поліцейські, рятувальники, наші сервісні підрозділи - усі залишаються тут. Поруч із людьми. І продовжують працювати. Жоден російський дрон, ракета чи авіабомба не знищать нашу єдність. Вдячний кожному за службу!
💰 105 млн грн на житло та 8 млн грн підтримки: як громади Луганщини допомагають ветеранамПоки держава формує загальну ветеранську політику, громади вже фінансують конкретні рішення — від житла до прямих виплат. Ці результати озвучили під час «Діалогу з громадами», де обговорили, як вибудувати ефективну систему повернення Захисників до цивільного життя.У центрі уваги — ресоціалізація, реабілітація та створення ветеранських просторів. Фактично йдеться про повноцінну інфраструктуру адаптації — від сервісів до спільнот.У І кварталі 2026 року громади області спрямували майже 8 млн грн на одноразову допомогу та адресні виплати ветеранам війни і родинам загиблих — підтримку отримали понад 300 осіб. Окремо 45 ветеранів отримали понад 105 млн грн на вирішення житлових питань.Окремо на рівні всієї країни формується масштабніша підтримка. Регіони вже заклали близько 9 млрд грн на ветеранські програми у 2026 році.«Регіони України сформували на 2026 рік пакет підтримки ветеранів на місцях на суму дев’ять мільярдів гривень», — зазначив Віктор Микита.Ключова ставка — на створення великих ветеранських центрів у регіонах. Вони працюватимуть за принципом «єдиного вікна»: від отримання послуг до проведення подій і спортивних заходів. Ідея — зробити їх не просто сервісними точками, а повноцінними «місцями сили» для ветеранів.Загалом курс очевидний: ветеранська політика переходить від точкової допомоги до системної моделі, де громади стають основною точкою опори.Джерело
💼 У Луганській ОДА розмовляли з бізнесом про правила безпеки на підприємствахЧерез постійні атаки підприємства стикаються з пожежами та руйнуваннями, тож питання безпеки фактично стає питанням виживання.2 квітня під час чергового «Діалогу з бізнесом» учасники обговорили ключові алгоритми дій під час надзвичайних ситуацій. Головний акцент — швидка евакуація, чіткі інструкції та готовність до надзвичайних подій. «Унаслідок постійних ворожих атак підприємства зазнають руйнувань, виникають пожежі. Тож евакуйовувати працівників у такому випадку необхідно у найкоротший час, обов'язково використовувати засоби захисту», — наголосила заступниця голови облдержадміністрації Наталія Романенко.Окремо розібрали і «бюрократичний фронт»: представник ДСНС пояснив, які документи з цивільного захисту обов’язково мають бути на підприємстві — від наказів до планів евакуації та інструкцій з пожежної безпеки. Без цього бізнес ризикує не лише штрафами, а й життями людей.Презентація з усіма вимогами та алгоритмами доступна за посиланням https://surl.li/auccknУже 9 квітня о 14:00 відбудеться нова онлайн-зустріч із суб’єктами господарювання області на тему «Пріоритетні кроки підтримки ветеранів».Передбачено розглянути питання підтримки в межах державних програм — зокрема грантових можливостей, професійного навчання та сприяння працевлаштуванню. Також ітиметься про соціальний захист військовослужбовців і ветеранів, а також про надання матеріальної допомоги ветеранам з місцевих бюджетів для реалізації проєктів зі створення власного бізнесу.Зареєструватися для участі в заході: https://surl.li/zbxxjw Дедлайн реєстрації на участь — 12:00 7 квітня.
Птахи СБС знищили РЛС з комплексу ЗРК С-400 в Феодосії, ЗРК «Тор» та ще чортову дюжину військових обʼєктів, КСП, ТПД, складів, 2 хаби Shahed у болотах Курщини та Брянщини. •Птахи 9 бату «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра» в ніч на 4 квітня вполювали багатофункціональну РЛС зі складу ЗРК С-400 «Тріумф».Ця РЛС виявляє в т.ч. гіперзвукові цілі за 600 км, автоматично супроводжує до 100 цілей одночасно та наводить до 72 ракет. Розгортається протягом 5 хвилин. Токсична приблуда.•ЗРК «Тор» відпрацювали Птахи 1 ОЦ СБС в районі нп Зачатівка, у ТОТ Донецької обл•ЗУ-23-2- зенітна установка, як елемент ППО для боротьби з БПЛА на базі маталиги, нп Лозівський, у ТОТ Луганської обл (1 ОЦ СБС)•Цистерну з паливом знищено в р-ні нп Новосімейкіне, у ТОТ Луганської області (1 ОЦ СБС)Серед низки уражених Птахами СБС вночі військових обʼєктів:•логістичний хаб 5А у Новополтавці, ТОТ Запорізької обл•логістичний хаб 35А у нп Червоне Поле, ТОТ Донецької обл•ТПД підрозділів 3А у нп Шульгинка та Біловодськ у ТОТ Луганської обл•КСП та пункти зосередження живої сили підрозділів зі складу 36 омсбр, 143 мсп, 160 омсбр, 18 мсд у Голубицьке та В.Новосілка (Дон обл ТОТ), Самійлівка (Запоріж.обл), Біловодську та Шульгинці (Луг обл ТОТ), а ще на склади МТЗ та ПММ, тощо**за координації Центру глибинного ураження Сил Безпілотних Систем. ‼️Сумісно з іншими підрозділами глибинного ураження СОУ вночі проти 4 квітня відпрацьовано ДВА ХАБИ та пункти передполітної підготовки БПЛА Shahed у Навля (Брянської обл,рф) та на аеродромі Халино (Курської обл,рф).🔥🔥🔥Ну і Птахи 1 оц СБС завітали на вибухонебезпечну тальятеллу до Тольятті, про що нікому ні слова.Далі буде…Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦04.04.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 26 РАКЕТ ТА 515 ВОРОЖИХ БПЛАУ ніч на 3 квітня (з 18:00 2 квітня) противник завдав комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного та наземного базування.Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил зафіксовано 579 засобів повітряного нападу:- 10 балістичних ракет Іскандер-М (райони пуску – Курська, Ростовська обл., рф); - 25 крилатих ракет Х-101 (район пуску – із повітряного простору Самарської обл.,рф);- 2 крилаті ракети Іскандер-К (район пуску – Ростовська обл., рф);- 542 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас і безпілотники інших типів із напрямків: Брянськ, Курськ, Орел, Шаталово, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Гвардійське, Чауда, ТОТ АР Крим, понад 330 із них – "шахеди".Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 14:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 541 ціль – 26 ракет та 515 безпілотників різних типів:- 24 крилатих ракет Х-101;- 2 крилаті ракети Іскандер-К;- 515 ворожих БпЛА різних типів.Зафіксовано влучання 11 ракет та 27 ударних БпЛА на 20 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на 22 локаціях.Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
У Чернівціях переселенці з Луганщини зустрілися з очільником ОДАПід час робочої поїздки на Буковину голова облдержадміністрації Олексій Харченко разом із начальником Чернівецької ОВА Русланом Осипенком зустрівся із переселенцями з Луганщини.На зустріч прийшли 80 осіб, кожен мав змогу поспілкуватися з Харченком та поставити йому питання. Голова ОДА поінформував присутніх про урядову програму забезпечення житлом ВПО у сільській місцевості, на яку спрямовано  500 млн грн.  Крім того, він наголосив, що усі громади області мають програми, які запроваджують різні механізми компенсації витрат на придбання житла переселенцями, та закликав активніше використовувати ці можливості. Очільник Чернівецької ОДА Руслан Осипенко повідомив, що на даний час у 59 місцях тимчасового проживання в різних громадах Буковини мешкають понад 3000 ВПО, в тому числі й з Луганської області. У Чернівецькій громаді стартуло будівництво двох будинків, у яких власні оселі отримають переселенці, які стоять на відповідному квартирному обліку.Більше інформації — на сайті Луганської ОДА
👥 Олексій Харченко зустрівся з луганцями на Івано-ФранківщиніУ межах робочої поїздки до Івано-Франківської та Чернівецької областей голова облдержадміністрації Олексій Харченко провів низку зустрічей з внутрішньо переміщеними особами з Луганщини.Перша зустріч відбулася в Івано-Франківську. Разом з очільником Луганщини до діалогу долучилася начальниця Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук. Це дало змогу переселенцям отримати відповіді одразу від обох сторін, зацікавлених у розв'язанні їхніх проблем.На зустріч прийшли майже 100 осіб. Для багатьох з них за чотири роки вимушеного переміщення це була перша можливість особисто поспілкуватися з керівництвом облдержадміністрації. Розмова була емоційною, але конструктивною.Порушувалися типові для ВПО питання:забезпечення житлом;відновлення втрачених документів;підтвердження трудового стажу;нестача місць у дитячих садках;матеріальна підтримка жителів релокованих громад.Частину звернень удалося розглянути безпосередньо під час зустрічі. Інші — зафіксовані представниками Департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА для подальшого опрацювання.Наразі в Координаційному центрі надання допомоги ВПО з Луганської області в Івано-Франківську обліковується 2814 осіб, більшість із яких — люди старшого віку. Для них особливо важливою є регулярна гуманітарна підтримка.Після зустрічі учасники отримали гуманітарну допомогу. Ті, хто не зміг бути присутнім, можуть зареєструвати свої потреби через телеграм-бот «Луганщина згуртована» та отримати гігієнічні й продуктові набори поштою.Джерело