Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Старобільськ life
Додано 14 лип 2024

🇺🇦 Старобільськ life

@stb_life
Кількість підписників: 8 057
Фото: 22,800
Відео: 4,260
Посилання: 6,500
Опис:
Запропонувати новину, зв'язок з адміном: @Feedbackq_bot
Джерело

🇺🇦 Старобільськ life | 29 жовтня 2024Окупована Луганщина З мого власного досвіду перебування ...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Старобільськ life 🇺🇦 Старобільськ life @stb_life
994 Охват/переглядів 2024-10-29 12:22 Повідомлення №20858
29 жовтня 2024Окупована Луганщина З мого власного досвіду перебування в окупації, найгірше – це страх, який паралізує. Те, що ти постійно відчуваєш себе в небезпеці, ти переживаєш за своє власне життя, а найстрашніше – це страх за життя своєї дитини і рідних. Я боюся, що мене вб’ють, або ув’язнять, а мою дитину заберуть і відправлять в росію і я її не зможу більше знайти. Страшенно переживаю за життя своїх співробітників, весь час мені здається, що їх вже взяли у полон російські військові і над ними знущаються, або у них немає їжі та ліків. Або ось-ось заберуть, бо не всім вдалося виїхати, не всі й хотіли. А тепер, кажуть, ще й повертаються – ну в нас поки нема, але прямо боюсь уявити, як їм там було, щоб хотіти сюди. Боюся бути зґвалтованою. Далі навіть думати страшно. Боюся, що тих, що наважились, не випустять. Що не вдасться, і їх розстріляють дорогою евакуації як інших. Тих інших, чиї імена я теж боюся назвати. І боюся забути. Але попри цей страх – ми є. І ми – українці. Розумієте??#щоденникиМавок