Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Старобільськ life
Додано 14 лип 2024

🇺🇦 Старобільськ life

@stb_life
Кількість підписників: 8 057
Фото: 22,800
Відео: 4,260
Посилання: 6,500
Опис:
Запропонувати новину, зв'язок з адміном: @Feedbackq_bot
Джерело

🇺🇦 Старобільськ life | Сьогодні працюю на Донеччині.Представив нових керівників регіональних ...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Старобільськ life 🇺🇦 Старобільськ life @stb_life
1 790 Охват/переглядів 2026-04-08 15:43 Повідомлення №29759
Сьогодні працюю на Донеччині.Представив нових керівників регіональних управлінь Нацполіції та ДСНС.🚓 Поліцію Донеччини очолив Микола Матвієнко. 🆘 Обласне управління ДСНС - Яків Немикін.Обидва багато років служать в Донецькій області та добре знають виклики регіону.Ключові завдання: - безпека людей - швидке реагування на загрози- збереження особового складу- чітка взаємодія з місцевою владою та складовими Сил безпеки й оборониПровів оперативну нараду з командирами бойових підрозділів Національної гвардії, Держприкордонслужби та поліції. Про ситуацію на напрямках доповів командир 1-го корпусу НГУ «Азов» Денис «Редіс» Прокопенко. Обговорили бойову обстановку, забезпечення і потреби підрозділів.Лише за березень підрозділи 1-го корпусу НГУ «Азов» знешкодили понад 2800 окупантів, збили понад 5 тисяч ворожих безпілотників, уразили більше 90 артилерійських систем і понад 400 одиниць техніки противника.Окремо - зустріч із керівництвом області та прифронтових громад. З початку квітня росіяни обстріляли Донеччину більш як 120 разів: 19 людей загинули, ще 47 отримали поранення. Тож головними безпековими викликами залишаються захист цивільних і евакуація з небезпечних районів.Донеччина переживає вкрай складні часи. Ворог щодня б’є по цивільних, руйнує інфраструктуру, намагається зламати життя людей.Але поліцейські, рятувальники, наші сервісні підрозділи - усі залишаються тут. Поруч із людьми. І продовжують працювати. Жоден російський дрон, ракета чи авіабомба не знищать нашу єдність. Вдячний кожному за службу!