Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тримаємось разом. Інформканал
Додано 18 чер 2021

Тримаємось разом. Інформканал

@stay_safe_together
Кількість підписників: 739
Фото: 2,220
Відео: 110
Посилання: 261
Опис:
інфоканал
Джерело

Тримаємось разом. Інформканал | ЩЕ РАЗ ПРО ВІДСУТНІСТЬ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ ‼️Останнім часом поширюєть...

Логотип телеграм спільноти - Тримаємось разом. Інформканал Тримаємось разом. Інформканал @stay_safe_together
2 029 Охват/переглядів 2025-12-09 03:24 Повідомлення №2417
ЩЕ РАЗ ПРО ВІДСУТНІСТЬ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ ‼️Останнім часом поширюється чимало маніпуляцій щодо вимкнення вуличного освітлення. Тому хочемо дати чітке пояснення, щоб розставити всі крапки над "і" та не залишати місця для домислів.Звісно ж, вимкнення вуличного освітлення - це не питання премій чи особистих вигод місцевої влади, як намагаються подати деякі «коментатори». Хоч, потрібно сказати, що вартість вуличного освітлення значно перевищує ті 30 тис., про які йдеться у плітках. Лише за жовтень ми сплатили понад 104 тис. 💡Проте основна причина вимкнення вуличного освітлення - складна ситуація в енергетиці країни❗️На засіданнях Ради оборони Київщини та нарадах з керівництвом області всім місцевим радам наголошують, що необхідно максимально скорочувати вуличне освітлення, залишаючи працюючими тільки критичні зони - перехрестя, світлофори, небезпечні ділянки, якщо є така технічна можливість. У нас, на жаль, нема. Якщо залишити освітленою центральну дорогу, то ще дві - три вулиці горітимуть разом з нею. Це несправедливо по відношенню до інших мешканців. Ми розуміємо, що темні вулиці створюють незручності. Ми так само ходимо цими вулицями, живемо в цій громаді і переживаємо за безпеку наших дітей, які повертаються з електрички чи гуртків. Місцева влада - це ті ж самі мешканці громади, а не якась окрема каста.Просимо терпіння і розуміння. Важливо також пам'ятати: без світла на вулиці можна прожити, але без світла в душі - ні. Саме тому ми закликаємо всіх бути єдиними й підтримувати один одного. Так, зараз непросто, але кожен із нас має силу подолати ці труднощі. Попереду - світлі часи. Також звертаємо увагу на безпеку в темну пору доби. Просимо всіх бути особливо обережними, а пішоходів та велосипедистів обов'язково носити світловідбивні елементи на одязі. Це дозволить водіям краще помітити вас на дорозі та вбереже від можливих ДТП. 🫸🏻Не піддавайтеся маніпуляціям і не поширюйте емоційні заяви, які тільки підвищують соціальну напругу в громаді. Ми обов’язково повернемо вуличне освітлення, як тільки дозволить ситуація в енергетиці.Дякуємо за розуміння, підтримку та єдність. Разом ми сильні!#пісківська_громада#вуличне_освітлення