Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Статуси Tribuna.com
Додано 14 лип 2024

Статуси Tribuna.com

@statusytribuna
Кількість підписників: 239
Фото: 22,900
Відео: 4,600
Посилання: 4,680
Опис:
Неофіційний канал для статусів Tribuna.com Бот для написання Статусів @tribuna_status_bot
Джерело

Статуси Tribuna.com | Друзі, топ-6 АПЛ нема і толком ніколи не існувало. Топ-6 АПЛ вигадали ...

Логотип телеграм спільноти - Статуси Tribuna.com Статуси Tribuna.com @statusytribuna
71 Охват/переглядів 2026-03-07 23:07 Повідомлення №56502
Друзі, топ-6 АПЛ нема і толком ніколи не існувало. Топ-6 АПЛ вигадали невдахи. Тоттенгем, який хотів додати собі значущості. Арсенал, який випав із зони ЛЧ, але залишився в "елітному" клубі топ-6. МЮ, який втратив статус гегемона і часто пропускав сезони в ЛЧ, але також залишився в "елітному" клубі топ-6. Але це зовсім не топ-6, це якраз доводить що нема цього топ-6.Колись була топ-4, яка потім не розширилася до топ-6, а скоротилася до топ-2 і то з натяжкою. В епоху Гварідоли Пеп виграв 6 чемпіонатів за 9 років. В першому сезоні він ще не освоївся і титул взяв Челсі, а потім його двічі зміг перемогти Ліверпуль, який єдиний більш менш стабільно тримався на рівні з Сіті, а в ЛЧ навіть має більше програних фіналів за цей період.Ще можна додати Челсі, бо вони і фінал ЛЧ в Пепа виграли, і перший титул у нього забрали, і загалом також довго трималися на пристойному рівні.Ось це і все, наш максимум топ-3. Але це все велика натяжка на топ-3, тільки за рахунок того що два клуби таки змогли хоч щось виграти в епоху Пепа. А так то в нас була топ-1 АПЛ, та півтора клуби які намагалися хоч якось із цим боротися. ось і все.