Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Старий Лев
Додано 14 лип 2024

Старий Лев

@starlev
Кількість підписників: 13 347
Фото: 8,730
Відео: 180
Посилання: 3,560
Опис:
Telegram-домівка Видавництва Старого Лева. Розповідаємо про новини, новинки та життя видавництва зсередини Запрошуємо до чату обговорень «Рорк зі Старим Левом»: t.me/starylev
Джерело

Старий Лев | тиждень був божевільним, але мені підняли настрій новими книжечками (к...

Логотип телеграм спільноти - Старий Лев Старий Лев @starlev
1 940 Охват/переглядів 2026-02-07 16:02 Повідомлення №8728
тиждень був божевільним, але мені підняли настрій новими книжечками (коли я то всьо читати буду? я завжди тримала к-сть непрочитаних книг в районі тридцяти, а тепер їх більше 50! - це вже показник того, що наш книжковий ринок розрісся до величезних масштабів?) перше, мені приїхали дві неймовірні новинки від Видавництва Старого Лева🥹🧚‍♀️ "Хороше життя" Віржіні Ґрімальді - про неї я розповідала ось тут. у мене дуже великі очікування, що ця лавандова цукерочка мене витягне з мого нечитуна і ви більше мене не побачите, бо я почну зачитуватися книгами, як раніше!🤌 це історія про двох сестер, що мають тиждень, аби наново пізнати одна одну. вони дуже різні: і в поглядах, і зовнішньо, але все ж рідні. після смерті бабусі їм прийдеться знову почати говорити та наганяти втрачене - звучить вже з присмаком скла. люблю французьку літературу (а ще перша книга авторки була однією із найкращих прочитаних мною в 2025 році - відгук на "Аромат щастя найсильніший під час дощу" тут)🧚‍♀️ "Дарунок" Сесилія Ахерн - книга вже справді культової сучасної письменниці як завжди про життя. я не читала анотацію, бо мені порадили цього не робити, але вставлю вам сюди таку ремарку:про взаємини між людьми, про цінність найближчих, про переосмислення часу і його незворотності... зрештою, ми самі обираємо, хто і що є для нас найважливішим... певна, що це буде чудове чтиво (якщо читали, бо, будьласка, без спойлерів - мені прямо дуже сильно порадили їм запобігти)а ви щось читали з цього? що порадите взяти в першу чергу🥹