Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Старий Лев
Додано 14 лип 2024

Старий Лев

@starlev
Кількість підписників: 13 348
Фото: 8,730
Відео: 180
Посилання: 3,560
Опис:
Telegram-домівка Видавництва Старого Лева. Розповідаємо про новини, новинки та життя видавництва зсередини Запрошуємо до чату обговорень «Рорк зі Старим Левом»: t.me/starylev
Джерело

Старий Лев | ️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️Як продати будинок з привидами - Ґрейді Гендрікс 🌟сюж...

Логотип телеграм спільноти - Старий Лев Старий Лев @starlev
2 090 Охват/переглядів 2025-10-11 19:54 Повідомлення №7210
🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️Як продати будинок з привидами - Ґрейді Гендрікс 🌟сюжет: батькиЛуїзи і Марка трагічно гинуть в автортрощі. Тепер жінка змушена разом із «улюбленим» братом вирішувати питання спадщини, прибрати будинок та продати його. Та яке ж їхнє здивування, коли зʼясовується, що в домі мешкає справжнє зло…жанр: горормої враження: ой, що вам сказати…Спочатку я взагалі не сприйняла цю книгу серйозно. Мені здавалося, що це буде щось на кшталт кумедної історії з вайбом трилеру - і точно не настільки моторошне. Починала я читати зі скептичним налаштуванням, але яким же було моє здивування, коли, дочитавши половину книги глибокої ночі, я просто відклала її, бо стало по-справжньому страшно.У мене, напевно, як і в багатьох, є певний страх перед порцеляновими ляльками (і, можливо, клоунами 😇). Я не вірю в існування привидів, але ці ляльки - їхній погляд, застиглі обличчя - викликають у мене ще той страх.Судячи з назви, можна було б подумати, що в будинку просто живуть привиди. Але все виявилося набагато складнішим.Власниця цього будинку колекціонувала ляльок і маріонеток, створювала їх власноруч. І виявилось, що в деяких із них живе… душа. І коли головна героїня почала помічати, що ляльки рухаються, з’являються дивні написи, починають відбуватися страшні речі - це було реально стрьомно😱Десь після 70% книги почався справжній екшн. Події розгорталися дуже швидко, місцями - кіношно, навіть нереалістично. Це не зіпсувало враження, але змусило сприймати історію більше як фільм, ніж як книгу.Кінцівка мені сподобалася. Вона була очікуваною, але логічною і цілком задовільною.Я обов’язково прочитаю ще інші книги автора - цікаво, чи він у них також поєднує страх і атмосферу.4/5 💫#відгук_анасстеп