Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Богдан Станіславський
Додано 06 січ 2025

Богдан Станіславський

@stanislavsky_kolomyia
Кількість підписників: 1 370
Фото: 3,510
Відео: 58
Посилання: 33
Опис:
Коломийський міський голова
Джерело

Богдан Станіславський | Відкрили меморіальні дошки захисникам Ігорю Тодоріву та Олександру Гри...

Логотип телеграм спільноти - Богдан Станіславський Богдан Станіславський @stanislavsky_kolomyia
141 Охват/переглядів 2026-05-21 16:03 Повідомлення №3343
Відкрили меморіальні дошки захисникам Ігорю Тодоріву та Олександру Григорціву Громада схилила голови у скорботі. На подвір’ї ліцею №2 сьогодні зібралась шкільна родина, рідні та друзі Ігоря Тодоріва. На фасаді школи відкрили меморіальну дошку, де навчався захисник. Ігор Тодорів народився та виріс у Коломиї. Закінчив Львівський інститут фізичної культури. Захоплювався спортом і саме так познайомився зі своєю майбутньою дружиною. Згодом у подружжя народились двоє дітей. З початком повномасштабного вторгнення став на захист України. Молодший сержант 42-ї окремої механізованої бригади Ігор Тодорів загинув 7 травня 2023 року у місті Бахмут на Донеччині. Його тіло повернули у Коломию у серпні минулого року. Є почесним громадянином міста Коломиї. А на фасаді ліцею №5 імені Тараса Шевченка сьогодні відкрили меморіальну дошку Олександру Григорціву. Він навчався у цій школі. Після закінчення був призваний до лав Збройних Сил України. Згодом закінчив Котовське військове училище прапорщиків. Створив сім’ю, у нього народились двоє дітей. Брав участь в АТО. У 2018 році вийшов на пенсію та переїхав до США. Після початку повномасштабного вторгнення повернувся в Україну. Був командиром відділення охорони 114-ї бригади тактичної авіації. Загинув 21 травня 2025 року на Харківщині. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, Комбатантським хрестом, відзнакою міського голови Івано-Франківська, є почесним громадянином Коломиї. Коломийська громада пам’ятає. І меморіальні дошки захисникам на фасадах шкіл, де вони навчались – це нагадування усім нам про ціну життя і спокою. Слава Героям!